Ikariam: wpływ na codzienne życie świeżo upieczone piractwaPrzez kilka tygodni, można spróbować swoich sił w grze przeglądarkowej strategii jako piratów. Ale jakie nowe funkcje są zatem wchodzić w grę i co masz w ogóle? Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat aktualizacji piractwa dla Ciebie.

Nowy pirat twierdza mogą zostać zmodernizowane w 30 etapach. aby Twoja piracka twierdza znajduje się na odpowiednim miejscu na swojej wyspie, jesteś niektóre nowe funkcje w grze przeglądarkowej dostępnych:

naloty

W grabieży ich niewoli ci Kaperpunkte i złoto. W grze istnieje dziewięć różnych wycieczki.

naloty

Co robi pirat cały dzień? Prawo, naloty planu ... i po butelkę rumu określana czasem uruchomienia. Widzi swoją niedaleko Państwo więcej piratów warowni, można ich zaatakować i zdobyć go Kaperpunkte.

Kaperpunkte za siłę załogi

Ze słabym załogi nie dostaniesz daleko. Aby uaktualnić mężów stopniowo do życia pirata, trzeba tylko Kaperpunkte, że warto zainwestować w swojej załogi. Czy załoga raz wystarczająco silny obronie własnej piracką twierdzę jest prosta - to samo odnosi się do nalotów.

Wysoki wynik - pirata na drabinie kariery

Rum do trudnych piratów wydany nowy wysoki wynik. Usłyszał na określony okres 50 najlepszych graczy znamionowej, otrzymasz skarb.Źródło: Oficjalna strona internetowa