Krótki podjadanie: Hitman – Sniper


kłapnięcie&# 039; Ci Twój karabin snajperski i noga&# 039; jesteś na poszukiwania. W odpowiednim momencie naciśnięcia w Hitman: Sniper na spuście ...

Kiedy kilka lat temu Hitman - Absolution wszedł na rynek, Square Enix wpadł na pomysł, aby promować grę w biegu z darmowego Vorbestellerbonus. Z tzw gracze Hitman Sniper Wyzwanie zaoferowano możliwość, aby uzyskać smak zanim w grze, a tym samym do pokonania czasu czekając na uwolnienie. Teraz koncepcja przenosi się ponownie, ale tym razem jako gra dla urządzeń przenośnych z systemami operacyjnymi Android i iOS. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Hitman jest: Sniper nie stać tytuł free-to-play. Jak z Hitman go o pięć euro musi być gelohnt.

Pobierz aplikację terazkłapnięcie&# 039; Ci Twój karabin snajperski i noga&# 039; jesteś na poszukiwania. W odpowiednim momencie naciśnięcia w Hitman: Sniper na spuście ...Pobierz aplikację terazkłapnięcie&# 039; Ci Twój karabin snajperski i noga&# 039; jesteś na poszukiwania. W odpowiednim momencie naciśnięcia w Hitman: Sniper na spuście ...Pobierz aplikację terazkłapnięcie&# 039; Ci Twój karabin snajperski i noga&# 039; jesteś na poszukiwania. W odpowiednim momencie naciśnięcia w Hitman: Sniper na spuście ...Pobierz aplikację terazkłapnięcie&# 039; Ci Twój karabin snajperski i noga&# 039; jesteś na poszukiwania. W odpowiednim momencie naciśnięcia w Hitman: Sniper na spuście ...Pobierz aplikację terazkłapnięcie&# 039; Ci Twój karabin snajperski i noga&# 039; jesteś na poszukiwania. W odpowiednim momencie naciśnięcia w Hitman: Sniper na spuście ...

Kilka denerwujący godzin na wybrzeżu

Venue tym razem nie jest to wieżowiec w Chicago, ale idylliczny high-tech willa w malowniczej zatoce Czarnogóry. Jako hitman Agent 47 I czyhają i uzyskać różne zadania, które trzeba zrobić to z mojego biura. Głównie chodzi off pewien cel. W willi, w międzyczasie, jak w ulu. Niektórzy goście świętują, inni omówić ważną sprawę i niejeden Imprezowicz ma zabawy z niewielkim dziewczynka. Między Obecni byli wielu przestępców i mężczyźni bezpieczeństwa ukryć, więc zawsze trzeba mieć oczy otwarte i wolą poczekać chwilkę dłużej i to abpasse idealnym momencie.

Jako koneser Hitman Sniper Challenge, wiem od razu, jak wiatr w tym telefon gra działa i co mam szukać w grze. Poza moim głównym celem mogę kolejne zadania nie zaniedbywać, bo bez misji nie jest uznawana minął. Między innymi może to być przede wszystkim wynik cel, aby uzyskać skrzynki bezpieczników do rozerwania lub jak ustawić specjalne warunki, takie jak zabicie headshot podczas gdy osoba pracuje. Najprostszym sposobem, aby zilustrować to na przykładzie pracy.

Fragment z życia zabójcy:

Moją misją jest niejaki Markus Krug off - z kieliszek głowy, jest to przymus! Poprzez zakres mojego karabinu Patrzę uważnie scenę. I zaimponować mi chodzenie odległości i próbuje przewidywać pola widzenia. Powoli moje wzrasta puls, krzyżyk stale porusza się wokół i palcami na ekranie dotykowym trochę wilgotne. Po krótkim czasie dostrzegłem moją ofiarę, ale jest otoczony przez ochroniarzy. Teraz nadszedł czas dla mnie, aby zachować spokój i czekać na odpowiedni moment. Kiedy jest na jego drodze, pozostawiając jego ochroniarza na chwilę sam, wykorzystać szansę. Szybkie sugerować na ekranie dotykowym oraz cofnięcia wirtualny szybko do tyłu. W następnej chwili widzę ogromną fontannę krwi w obszarze rozlicza się za ofiary na ścianach, podłogi i okna. Istnieje wielkie podniecenie w willi, ale moim zadaniem jest kompletna i nikt nie ma pojęcia, gdzie padł strzał i że jestem winowajcą. Kilka chwil później mam debriefiengu.

Lepszy sprzęt - wyższa ocena

Jak w tym typu, około 150 miejsc pracy od grania na czarnogórskim wybrzeżu. To jest po krótkiej odprawie i w zależności od sposobu udany byłem, to pochodzi węgiel lub komponenty do strzelb. Istnieje 13 tych gardłacz które można również kupić. Dla motywacji długoterminowej jednak ustanowić globalne rankingi, na których mogę porównania kraje z zabójców umownych ze wszystkich zakątków. jest zawsze małe szczegóły wokół niego, więc muszę zwrócić uwagę na nowe rzeczy ciągle zmieniać Oprócz Villa i.

Wrażenie czyhają na pół godziny:

Hitman: Sniper może wymknąć mnie do skóry zabójcy kontraktu. Muszę wyłączyć w podejściu strategicznym i ostrożny różne cele i spełniać misje poboczne. Po krótkim czasie gra złapał mnie ponownie. Sterowanie działa dobrze za umiarkowaną okresu dostosowawczego. Jednakże, tabletka jest znacznie lepiej grać niż smartphone, ponieważ im większy palec, tym bardziej on ukryty przed działaniem. Schade jest tak naprawdę, że jest tylko jedno miejsce. Tak piękne Czarnogóra również wygląda trochę bardziej różnorodne pewno zrobili tytuł nie zmniejszać.