Tron: Królestwo at War – Wskazówki dla początkującychKażdy początek jest trudny? Niekoniecznie! Powiemy Ci, jak zacząć w wolnej gry strategia Tron: mistrzowie Kingdom at War i zabezpiecza zasobów.

Tron: Królestwo at War

Tron: Królestwo at War

Jak w większości gier online, zaczynasz w Tron: Królestwo w stanie wojny z samouczka. Poprzez instrukcje poznać podstawowe cechy gry strategicznej, więc nie należy go pominąć. Kiedy już kilka budynków i wyrównane, jesteś na własną rękę. Jeśli nie wiesz, jak należy postępować dalej, spójrz na questów! Pomagają one nie tylko jako przewodnik, ale będzie również bogato nagrodzone, jeśli stwierdzi. Zadania zrealizowane w Tron: Brytanii w wojnie jak najszybciej, dlatego że zasługujesz łatwo towarów, srebra, przedmioty, a czasem nawet inaczej wpłaconej składki złoto pieniężnej. 

Tron: Królestwo at War

Ocenia swój budynek na max!

Dodatkowo otrzymasz w pierwszych poziomach Thrones: Królestwo w stanie wojny wielu rzeczy za darmo. W pasku na górze ekranu masz przegląd swoich zasobów. Kliknięcie tam na symbol srebra. W menu, które zostanie otwarte, można kupić sobie dodatkowy srebra. Koszt zwykle złoto, ale jako mały skok rozpocząć dostać około 100000 srebrny darmo. To samo można zrobić i wykorzystać w ten sposób aż do 240.000 sztuk każdego zasobu z surowców.

Tron: Królestwo at War

Do zadań dostać swoje cenne nagrody.

Kiedykolwiek budowę budynku lub chcą szkolić żołnierzy, trzeba było długo czekać, aż można wykonać następnej akcji przez pewien czas. Czy chcesz pominąć czas oczekiwania będzie kosztować złoto. Na tronie jednak Brytanii w wojnie można wszystkie aktualizacje i projektów budowlanych, które trwają dłużej niż pięć minut, pomiń darmo. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chce pozostać w grze dłużej.

W procesie rozpoczynającym zajmuje tylko kilka minut. Aby przejść długie czasy oczekiwania, można również sprawić, że Booster do użycia. W zależności od tego, czego używany, można pominąć to czeka maksymalnie trzy dni. Koszt Booster ty złoty na początku of Thrones: Jednak Brytanii w wojnie dostać jej trochę wolnego.

Tron: Królestwo at War

Sprawunki przynoszą dodatkowe surowce i srebra.

W średniowieczu grze masz szansę stać się VIP. Na początku masz status trzech dni wolnych, to trzeba za to zapłacić złotem jeśli chcesz z niego korzystać. Warto inwestować w złoto zapisany status VIP, bo przynosi cenne bonusy z:

  • Zwiększenie produkcji surowców
  • Bezpłatne Booster
  • więcej srebrny
  • Dodatkowe zwykłe sprawunki
  • Dodatkowe specjalne sprawunki
  • Dodatkowe zlecenia dla VIP-ów

Jak jeszcze więcej złota w Tron: Królestwo at War jest inwestowanie może zdobyć swoje punkty VIP, co zwiększa ich poziom VIP. Im wyższy poziom, tym wyższy od premii. Jak produkcję surowców w pierwszym poziomie zwiększa jedynie trzy procent, otrzymasz tylko siedem procent więcej zasobów z poziomu VIP. 4 

Tron: Królestwo at War

Od samego początku, zapewnia potężną armię razem.

Ponadto, należy poszerzyć swoją budynek regularnie tak, że zawsze masz wystarczająco dużo zasobów i wojska dostępne. Jednak ocenia swój zamek aż wszystkie budynki są zbudowane na maksa! Podobnie, należy przyłączyć wcześnie na celu walki i wspólnie z innymi graczami przeciwko wrogom, aby osiągnąć lepsze wyniki. grać razem także więcej zabawy. Z sojuszu w zabijając jednego gracza będzie dwa razy pomyśleć, czy naprawdę cię zaatakować. 

Źródło: Gra