Drakensang Online: monety, mrocznych monetach, Draken – Waluty …W free-to-play hack'n'slay grze Drakensang Online, istnieją różne waluty, które pochodzą od różnych okazjach używanych. Choć Draken być używany na imprezach, monet (złoto, srebro i miedź) i mrocznych monetach stałej towarzysza. Bez tej wirtualnej gotówki nie masz dostępu do nowych zbroi, broni lub innych ważnych rzeczy, które potrzebują bohatera w niebezpieczną grę świata rozpaczliwie Drakensang Online.

Jednym z najważniejszych walut są monety, które są podzielone na złoto, srebro i miedź. quasi Jest fundamentem handlu, ponieważ większość rzeczy można kupić w Drakensang Online waluty gry. Z dolinami ty martwisz się, na przykład, nowych urządzeń i mikstur. Zbierać monety, między innymi poprzez ich Potwora schnetzelt lub sprzedawanych przedmiotów, które nie są już potrzebne. Z tego powodu zaleca się zawsze zebrać wszystkie krople, bo nawet jeśli kiedykolwiek ma żadnego pożytku elementu, można to zrobić jeszcze w zamian za złoto, srebro lub miedź go pozbyć. Ponadto, zostanie nagrodzony dolinach gdy ich zadania zrobione.

Mrocznych monetach jest drugą najważniejszą walutą w Drakensang Online. Jest to premia zapłacona walutą że trzeba kupić ci, co do zasady z prawdziwymi pieniędzmi. Trwałe i cierpliwy gracz ale mrocznych monetach można również uzyskać oswobodzić. Chociaż często potwór nie upuścić mrocznych monetach, co jakiś czas, ale chodzi kiedykolwiek wcześniej. Poprzez ukierunkowane gospodarstw można zwolnić podejście do waluty Premium, która jest po prostu związana z pewnym wytrwałości. Takich jak monety można również uzyskać w mrocznych monetach sporadycznie przez ukończonych ich zadań. Jest szczególnie skuteczny na przemian, by zabić w Drakensang Online potwór i realizacji zadań.

W PvP szanujecie punktów.

Za pomocą różnych przedmiotów, które mogą być przetopione na kowala niej, chwycił ją glify Power. Potrzeby, aby poprawić swoje uzbrojenie. Jeśli po prostu nie mają elementu montażowego pod ręką, można opcjonalnie mrocznych monetach i wrzuca do ognia, który może być również rozpuszczoną w dół do glifów. Jak dobry czy zły poprawa nie powiedzie, zależy od rzadkości przedmiotów i ilości mrocznych monetach że ją inwestuje.

Tzw Smoki są walutą Event w Drakensang Online i odpowiednio tylko tymczasowo ważne. Dopóki zdarzenie jest uruchomiony, można zdobył Draken w szlachetnych broni, zbroi i innych unikalnych przedmiotów handlu.

Jeśli podoba Ci się w Drakensang Online PvP punktów podróżowanie Honoru to również ważne dla ciebie, który zbiera tylko w tym trybie gry. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych walut Punkty sławy nie mogą być wykorzystane na zakup rzeczy. Zamiast tego, ustawić pozycję mocno w rankingu PvP.

Źródło: Gra