Dawn of testu Gods: The War of the Gods oferuje niesamowite …Wojna bogów zaczęło.

Odkąd Clash of Clans, mieszanka build-up play i strategii czasu rzeczywistego jest jednym z najbardziej popularnych gatunków na urządzeniach mobilnych w ogóle. Z Dawn of Gods wydawcy Berlin Aeria Games wydała nową free-to-play aplikacji w tej kategorii dla iOS i Android urządzeń niedawno. W tym przypadku, mitologiczny ustawienie, greccy bogowie i bohaterowie grają w którym czeka na nas główną rolę. Przyjrzeliśmy w wolnej grze komórkowej jeszcze bardziej dokładne.

Dawn of Gods składa się z dwóch podstawowych elementów miejskiego i walczyć. Oba obszary są ściśle ze sobą powiązane. Więc zbieramy w starciach ważnych zasobów na rozbudowę naszej osady, a z drugiej strony, musimy wyposażyć naszą wioskę mitologiczne z budynkami, które są ważne dla manewrów wojskowych i zapewnić pewien poziom bezpieczeństwa. Nie jesteśmy sami w świecie gry Dawn of Gods iść, ale może być stale atakowany przez innych graczy lub NPC. Dlatego ważne jest, aby od samego początku poprawić obronę naszej osady.

pogrążać

Jest to poradnik w Dawn of Gods, ale w szczególności szczegółowo, nie wypadają. Wprowadzenie w zasadzie jest to pierwszy budynek i zatrudnić kilka oddziałów w koszarach. Nie wszystkie funkcje gry są wyjaśnione, dlatego musimy spróbować później w znacznie też czytać, aby zrozumieć dokładnie, jak najlepiej postępować z budową naszego królestwa. Zaletą są gracze, którzy mają już pewne doświadczenie z tego typu gra komórkowa tutaj. Ale nawet przybysze można znaleźć wzdłuż dobrze po pewnym czasie.

Z biegiem czasu, możemy poprawić obronę naszego miasta, tak że nikt nie okrada nas z naszych surowców.

Prezentacja i grafiki w Dawn of Gods jest tu i tam trochę matowy. To przychodzi czasami do kilku zgrzytów w animacji, ogólnie rzecz biorąc, gra jest dość ale abzuschauen. Cieszymy się na działaniu, a może przybliżać i oddalać, aby dać nam lepszy wgląd. Ponieważ interfejs użytkownika jest dość otynkowany z przyciskami, działania i wskazań musimy być ostrożni z naszych gestów. Dawn of Gods odgrywa odpowiednio nieco łatwiej na większym ekranie tabletu niż przez telefon.

Każdy bóg ma szczególne wartości i umiejętności.

Więc robimy napastnikowi w Dawn of Gods życie trudne

Spójrzmy najpierw na aspekcie rozwoju w Dawn of Gods. Istnieją dwa główne środki, które musimy kupować nowe budynki, których aktualizacje, jak również za rekrutację nowych jednostek: Złoto i ambrozji. Zarówno my produkować się, gdzie im zarobić duże ilości głównie przez walkę. Istotne jest to, że możemy poszerzyć naszą pamięć równolegle tak, że możemy zapisać jak najwięcej skarbów. Oczywiście nie jesteśmy jedynymi, którzy udają się na wyprawy do gry. Inni gracze i przeciwnicy komputerowe mogą nas zaatakować w każdej chwili. Dlatego należy podjąć środki obronne od samego początku.

Z każdym poziomem przygotowań możemy uzyskać dostęp do nowych umocnień.

Im dalej poruszać się w poziomie, tym bardziej wieże obronne, mury i inne konstrukcje dostępne do nas. Mamy również możliwość przywołania bogów i uczynić je oglądać przez nasze miasto w Dawn of Gods.

Możemy wezwać nowych bogów codziennie.

Różnorodność wielkich bogów przynosi głębię i pasję do zbierania

Bogowie słów kluczowych: mitologiczne postacie są nie tylko częścią tytułu gry, ale również istotne dla naszego imperium w Dawn of Gods. Istnieje kilka różnych bóstw, że możemy przyzwać głównie wolne. Każdy bóg ma szczególne wartości i specjalne ataki, którego używa w walce. Mamy możliwość łączenia ze sobą bogów i poprawić je w celu zwiększenia ich siłę i wytrzymałość.

Wszystko o bogów możemy znaleźć w zintegrowanym Mythopedia.

Współczynnik zbieranie i liczba opcji strategicznych, które są dla nas dostępne poprzez fuzje i ulepszeń, które znacząco przyczyniają się do motywacji długoterminowej. Niemniej jednak musimy również regularne jednostki. będą szkoleni w koszarach, gdzie możemy produkować więcej rodzajów wojsk zawsze, dalej mamy wyrównane budynku. Jednostki, które zostały zabite w ataku na gracza lub NPC osady zniknęły. Więc musimy stale szkolić nowych zawodników.

Im wyższy poziom koszar, tym lepsze jednostki są dostępne.

Świetna zabawa bawić w Dawn of Gods na budowę miasta. Możemy przenieść budynki i mury do woli bez nas będzie dodatkowy. To sprawia, że ​​możliwe do obrony stale doskonalić i wypróbować różne kombinacje obronnych i otwartych dokumentów Iwan.

Wspólnie walczą o władzę

W Dawn of Gods istnieje kilka sposobów, aby walczyć. Możemy zmierzyć się na arenie z innymi graczami w trybie PvP zaatakowany w asynchronicznych bitwach miast graczy lub zaakceptować rozliczeń NPC oznacza „podbój” i grabieży. Walki odbywają się, jak wiemy od podobnych gier tego gatunku. Szukamy miejsca docelowego, a następnie umieścić w dowolnym miejscu poza murami naszych jednostek i bogów, z których następnie automatycznie pociągnąć do walki. Nie jest możliwe, aby interweniować bezpośrednio w akcji można zobaczyć razy na opcję, aby przerwać atak wcześnie na emeryturę. Trzeba przyznać, że jest użyteczna tylko jeśli jest oczywiste, że skoro nie możemy wygrać wbrew wszelkim oczekiwaniom i doprowadzić do całkowitej utraty naszej armii.

Gdy walka toczy się dalej możemy oglądać tylko - albo wycofać.

Interakcja społeczna jest również ważnym aspektem w Dawn of Gods. Mamy możliwość dołączenia do sojuszu i uczestniczyć jako członek takiej grupy dużych walk sojuszniczych, które przynoszą nam jeszcze więcej łupów niż ataki na własną rękę. Istnieją również w grze czatów (globalnie i dla sojuszy), po których możemy wymieniać.

Istnieje kilka rankingów, oprócz listy PvE i PvP rankingach.

Nadal na następnej stronie z naszej Dawn of Gods opinię!

Dawn of Gods Przeglądu

Różnorodność bóstw i postaci mitologicznych jest wielki.

grafika:Oprócz jednego lub innego graficznego bug, Dawn of Gods jest bardzo ładnie zaprojektowany. Istnieje odkryć wiele animacji i szczegóły, a także można zmienić współczynnik powiększenia, aby dać nam lepszy wgląd. W menu są nieco nadwagę, co sprawia, że ​​kontrolę nad małym smartphone dotykowy trudne.
dźwięk:Są w Dawn of Gods przyjemna muzyka w tle, który zagłuszył hałas Bling Bling. Objętość nie jest bardzo zrównoważone. Kogo obchodzi, kto może wydawać się oczywiście łatwe.
zakres:Dawn of Gods oferuje wystarczająco dużo możliwości i głębokość odtwarzania, aby utrzymać graczy długo w kolejce. Istnieje prawie 200 bogowie do zbierania, a ponadto zawsze obracać się wraz ze wzrostem poziomu nowych jednostek i budynków wolnych. Pomocny w zakresie długoterminowej motywacji, na terenie gminy lub o sojuszach i przyjaciół list.
zabawa:Dawn of Gods zawiera wszystkie funkcje można oczekiwać od telefonu F2P gra strategiczna czasu rzeczywistego. Tajemnicza się solidną strategię obrony sprawia, że ​​również dobrze jak walk - którą właśnie podjętej walki nie wiele do zrobienia. Chodzi tu raczej składu wojsk, bo wtedy możemy mieć istotny wpływ na wynik bitwy. W wielu bogów, że możemy zebrać, dać grę bardziej głębię.
Free-to-play Saldo:Jest wypłacana premia waluta w grze, kometa. Tak, że możemy na przykład pominąć okresy oczekiwania lub włączyć więcej Bauslots. W Dawn of Gods jest hojnie zajmowała się komet, możemy te rzeczy często wolne wzmocnienia, takie jak login lub nagrody dla poziomu detali. W ten sposób gwarantowana jest równowaga między płacą i nie płacących graczy. Jeśli spędzasz dużo pieniędzy przychodzi naturalnie iść szybciej, ale w końcu, sukces zależy w dużej mierze od umiejętności już od taktycznego.
zaDużej głębokości i taktyczne opcje, zarówno w rozwoju i walkiWiele sposobów, aby dostać za darmo i kometDługotrwała motywacja gwarantowanaTutorial rozmiary nieco skąpeTechniczne i graficzne błędy, sporadyczne awarie

4/5 gwiazdek

wniosek

Kiedy już reingefuchst nam sprawia nam grę całkiem zabawne. Nawet jeśli mamy być bardzo ostrożny na małym ekranie smartfona gdzie hintippen (zwłaszcza podczas walki), mieliśmy trochę czasu, żeby się powiesić, a także opracowany w celu ciągłej poprawy naszą obronę i obraźliwe motywację. Dawn of Gods zmaga się trochę z problemami technicznymi, które miejmy nadzieję wkrótce naprawione. Zdarza się, że aplikacja zależy, więc musimy często restart. I niedoskonałości graficzne istnieją. Ponieważ gra jest na żywo, ale tylko na krótki czas, uważamy, że te trudności zostaną rozwiązane. Pozytywną cechą jest to, że waluty premia może zarobić za darmo grając trudne. Równie interesujący jest aspekt kolekcji w dziedzinie bogów, z których są także nowe regularnie realizowane. Razem Dawn of Gods oferuje rozrywkę i oczekujemy od gry jak wszystkich funkcji.