Fallout Shelter: Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Nowy Rok w …Jak to działa 3D dotyku.

Te dni w bunkrze można wyciągnąć całkiem miłe, jeśli nie chcesz lub na świecie może postapokapylische. Gitl szczególnie w zimie. Ale zmiana nadchodzi. Bethesda nagrała aktualizację 1.9, a więc uzyskanie dostępu do obchodów dziękczynienia. Oznacza to, że można wykonać specjalne zadania i istnieją specjalne dopasowane do Dziękczynienia, pokój projektuje. Ponadto znajdziesz w pudełka na kanapki Dziękczynienia stroje. Wtedy to poruszenie. W grudniu czeka tymczasowe Boże Narodzenie i Nowy zadań, które obiecują również specjalne nagrody.

Oprócz tych tymczasowych zmian, deweloperzy wydali całkowicie nowe środowisko z aktualizacją. Od teraz można wysyłać mieszkańcy nie tylko w opuszczonych budynkach i zaniedbany Vaults, ale niech teraz badające jaskiń. Kto grał już Fallout 4 obszernie, nowy teren już wiem. Oczywiście, aktualizacja zawiera szereg innych zadań, w tym nowych zadań regularnych i cotygodniowych.

Właściciele iPhone'ów, iPadów i iPodów mogą spodziewać się nowych naklejek za usługę iMessage w Fallouta projektowania ponadto, gdy iOS jest 10 w systemie. Wysłane śmieszne zdjęcia Dziękczynienia lub maskotka Fallout 4 Nuka-World, butelką i Cappy.

Źródło: Bethesda Blog