Fallout Shelter: Porady dla więcej kapsli na rachunkuClever do prowadzenia działalności gospodarczej ze środków przeznaczonych w tej grze jako prawdziwe wyzwanie. Im szybciej rozwija swój bunkier i więcej mieszkańców rozbić drzwi, tym więcej wody, żywności i energii potrzebuje też. I zbudować potrzebnych obiektów lub poprawić kolej Bottle Caps są konieczne.

Ale jak masz w Fallout Shelter więcej kapsli, nie wydając pieniądze? Przyjrzeliśmy się możliwości bliższego.

Stoisz jeszcze na początku i nie wiem zupełnie, jak uda Ci dobry start? Następnie przyjrzeniu naszych wskazówek dla początkujących Fallout Shelter warto.

osiągnąć pierwsze cele

Spójrz pilne misje (zwane w celach Play), które stoją za swoje wybory w Fallout Shelter. Każdego dnia można odrzucić jego obiektu, ale bardziej zrazy. Co nagroda jest ukryty za celami, można zobaczyć bezpośrednio. Czasami jest to cenne pakiety lunchowe, gdzie wszelkiego rodzaju wartości są ukryte, czasami można uzyskać dużą część Kapsułki bar na pazurem.

  • Przy okazji: lunch box to warto sprawa. W każdym opakowaniu znajdziesz cztery karty, w tym co najmniej jeden rzadki lub lepiej. Chyba że nie zdobył Ci lunchbox oznacza osiągnięte cele, nie je, ale tylko za gotówkę.

Jak szybko niektórzy zmiana przychodzi razem.

niech wyrównywanie 2. Mieszkańcy

Jako Twoje ocalałych do pracy w bardzo prosty sposób, niech uczą się i wspiąć się na scenie. Każdy poziom daje bottle caps. To nie jest dla mas, ale również małych zwierząt gospodarskich jest matką bzdura. spread w ciągu dnia przychodzi tam już dużo coś razem.

3. Badlands wyprawy są zawsze warto!

Jeśli wy, mieszkańcy wysłany do „świeżego” powietrza, wracają głównie z powrotem z dużą ilością punktów doświadczenia. Niech oni spacer po okolicy trochę dłużej, będą one z pewnością znaleźć kapsle do butelek - wysiłek jest tego wart. Ponadto, jesteś szczęśliwy w wielu przypadkach więcej broni i stroje. Jeżeli elementy nie trzeba też można je sprzedać. Jednakże, nie tyle w nim dla ciebie. Znacznie ważniejsze jest zatem zapewnienie wszystkim mieszkańcom broni i ubrania.

  • Uwaga: Przed wysłaniem kogoś do Badlands, należy wyposażyć go przedmiotów. Bez broni szanse na mieszkańca są w rzeczywistości raczej słaba. Uruchamia naprawdę źle, trzeba rzeczy wkrótce mniej głodny trochę usta ... tak byś brakuje ale także pracownikiem.

264 butelek kapsle i pistolet - dziękuję, Johnny!

Tryb prędkość 4. Zastosowanie

W pomieszczeniach produkcyjnych masz możliwość przyspieszenia prac trochę. Daje to nie tylko szybciej potrzebnych środków, ale także punkty doświadczenia i kapsle od butelek - jeśli wszystko się powiedzie. Ilu z was dostać każdy, można zobaczyć z góry pokój w przeglądzie. Należy zwrócić uwagę na ryzyko wypadków - nawet o 30 procent (do być może 35 procent) są często rzeczy dobre, chociaż na szczęście odgrywa pewną rolę. W przeciwnym razie, upewnij się znajomość z karaluchami lub ją wywołał ogromny pożar.

5. Zobacz raporty dzienne

Bethesda ocenione! Tuż obok przegląd swoich celów jest ich codzienne raporty. Szczęśliwsi ludzie, tym bardziej węgiel jest bezpiecznie. Zauważyć, jest to, że masz do faktycznie odebrać nagrodę. Wzywa dzienny raport, wygląda jakbyś zatrudnił cię i kliknij poniżej na kapsle.

2 dni, 230 Capsules - mimo wszystko!

Inne opcje?

Znasz więcej sposobów, aby dostać się w Fallout Shelter łatwo do kapsli? Następnie użyć funkcji Komentarze i zdradzi nam, co można dostać się ty!