The Sims – darmowe gry: Boom Baby w Sim Town!Świat dorosłych może być dość nudny z czasem. Dlatego małe tots teraz podbić miasto i utrzymać się w mobilnej grze The Sims - darmowa gra na palcach. Obecna aktualizacja jest przygotować się teraz dostępne dla urządzeń z Androidem i iOS, a wkrótce dla Windows Mobile do pobrania. Po osiągnięciu poziomu 10, tworzy jej miejsce dla nowych Simów w formacie mini.

Chaotyczne czasy naprzód. krzyczy swoje potomstwo, stwarza z kaszy dokoła, zacznie raczkować, w końcu uruchomić i starał się być superbohaterem i malarz:

Dzięki najnowszej aktualizacji wyobrażasz sobie nowych zadań. Obejmuje alert Niania zadanie chcą być przytuliła gdy płacz dzieci i karmione. Od 13 sierpnia również poświęcić siebie do Quest Super Tots tajnej misji i zobaczyć rosną prawdziwych bohaterów. Na body i zabawnych kostiumach superbohaterów również nie brakuje w wolnej Telefony odgałęzienie do serii The Sims, która teraz należy już do klasyki gier wideo na świecie.

Nowe dzieła sztuki dla własnych czterech ścianach stworzyć maluchów dzięki do samego hobby malowania palcami, utalentowani muzycy pokazują jednak, na początku edukacji muzycznej, co w nich jest.

Źródło: App Store