The Sims – Free Play: Sen zmiana dom z …Tworzenie, zarządzanie, budowanie domów - Twoi Simowie posiadają najnowszą aktualizację gier mobilnych Wszakże praca zasłużone. Dzień po dniu ciężko pracować, najwyższy czas, aby ich własne domy według własnych upodobań, aby czuć się bardziej komfortowo. Ustawia Kask budowy na rękawie zwija się, a następnie idzie do pracy! Wszyscy gracze na poziomie 15 mają teraz możliwość budowania wspaniały wymarzony dom.

Jeszcze trochę Potter w domu, a następnie cieszyć się wieczorem.

Czego nie może brakować? Taras lub przytulny balkon na przykład. Po poszukiwaniach Majsterkowicz Homes: wspaniałe tarasy powodzeniem w The Sims - zakończyły wolnej grze, będzie można odblokować meble dopasowywanie ogród. Dedykuje wam jednak, że zadanie Majsterkowicz Homes: Lovebirds balkonowe, niech słońce świecisz na brzuchu na balkonie. Również pod domem jest gewerkelt pilnie możliwości sprawia, że ​​rozszerzenie piwnicy abyście z Quest piwnica królewski gwarantowana. Bardzo wygodne robi się tam w specjalnie przewidzianych piwnicy Knutschcouch dla swoich synogarlic.

Tarasy, balkony i wszelkiego rodzaju nowych elementów znajdują się przed meczem.

Ponadto może się swobodnie budować maksymalnie pięciu piętrach i korzystać z innych programów lub mniejsze sale. Jak nowe funkcje w szczegółach wygląd, nauczyć się go w przyczepie:

Tymczasem zdobyła gra komórkowa - może być postrzegana jako najlepszych małych zdjęć - znak 100 milionów pobrań pęknięty. Gra mobilna od Electronic Arts jest grywalna free-to-play i na iPhone'ach, iPadach, urządzeń z systemem Android i Windows Mobile. Aktualna wersja jest dostępna we wszystkich trzech sklepach do pobrania.

Źródło: App Store