Plemiona 2: Nowe Endgame podstawie punktów zwycięstwaInnoGames wymienia nadchodzące światy Tribal Wars 2 nowe Endgame ponieważ stary ma swoje słabości.

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

InnoGames zmienił końcówkę w wolnej grze strategicznej Plemiona 2. W oficjalnym forum, zespół z Hamburga ogłosił aktualizację do wersji 1.85, który jest dedykowany do tego tematu i wprowadza nowy system z punktów zwycięstwa. InnoGames wyjaśnia, że ​​ta zmiana była konieczna, ponieważ poprzedni Endgame ma dwie słabości Tribal Wars. Obecnie w rankingu top plemię wygrać świat, gdy posiada ona 80 procent wsiach. Ale tylko dlatego, że kontrolowanie poszczególnych graczy w większości wsi nie oznacza, że ​​trzeba jak najwięcej punktów, a zatem stoi na szczycie rankingu graczy. Kto ma mniej osiedli, ale wszystko opracowane rozległe, mogą mieć wyższy wynik. 

Zgodnie InnoGames to wciąż nie było tak dawno temu, że siedem graczom świata miał dokładnie taką samą liczbę punktów, ale różną liczbę punktów wsiach i bojowych. Zespół nie wiedział dokładnie, jak powinno teraz zapełnić rankingów. Tak doszli do decyzji o dostosowaniu warunków zwycięstwa Tribal Wars. 2 Tylko programiści zastanowił, że gracze powinni dominować prowincje do uzyskania zwycięstwa burze. Ale to nie byłby rozwiązany problem, dlatego przyszedł do innego rozwiązania: punkty zwycięstwa.

W przyszłości pojawi się jeden z tych punktów, gdy masz co najmniej jedną wioskę w prowincji. Inne osady w tym samym regionie zapewni Tobie i Twojej Plemię dodatkowe punkty zwycięstwa. Więc grupa uzyskać jak najwięcej punktów na prowincji, ponieważ nie ma członków. Szczep ma najwięcej punktów zwycięstwa, logicznie wygrać świata. Powinna tam być remis, pierwszy decyduje o liczbie wiosek. Należy również być identyczne, normalne punkty, który wyłaniany jest zwycięzca. 

Tribal Wars 2 - ranking

Kolumna trzecia wskazuje punkty WIN poszczególnych szczepów.

Jako nagrody, istnieje 200 koron dla każdego członka zwycięskiego plemienia. Ponadto, trzy gracze otrzymują 1500 (nr 1), 1000 (nr 2) lub 500 koron (3 miejsca) z wielu punktów. To samo odnosi się do gracza z największą ilością punktów zaczepnych „bojowych”.

Nowy system nie zostanie aktywowana na istniejących światów Tribal Wars 2, jeżeli zmiana pojawia się na 7 września. Kto chce grać, aby wygrać punkty, musi najpierw zacząć na jednym z nowych światów. 

Źródło: InnoGames