League of Angels 2: Wskazówki dla bohatera Wzywanie i …W wolnej MMORPG League of Angels 2 jesteś w przeciwieństwie do wielu innych gier online role-playing w walce nie jest ustawiony na was samych - a jeśli nie masz żadnych innych graczy znajdujących się w pobliżu. Podczas jednego tylko kontrolować bohatera w World of Warcraft i Współpracy w Europie, to stoi w League of Angels 2 prędzej czy później całą grupę. Twoi zawodnicy dzielą się na ludzi i aniołów, które są oczywiście nieco mocniejszy.

Teraz powstaje pytanie: Jak można uzyskać dodatkowy bohater tak? Początkowo jesteś tak tylko z własnym charakterem w świecie League Angels 2 Go. Aby zebrać towarzyszy wokół ciebie, istnieje kilka możliwości. Jednym ze sposobów jest wzywanie bohaterem. Tutaj masz dwie opcje: modlitwy i rytuały. Dla modląc ich modlitwy monety potrzebne. Tu trzeba zachować niezwykłe i epickich bohaterów szansę. Tak, bohaterowie są podzielone przedmioty na różne poziomy jakości: Oprócz dwóch wymienionych, jest legendarnym bohaterem.

Bohaterami tego kalibru dostaje ją do League of Angels 2 w Obecność tylko o rytuałach, ale że można wypluć niezwykłych i epickich bohaterów. Do tej operacji, diamentów lub rytualnych monet, tak że znacznie cenniejszych walut niezbędnych. Po tym wszystkim, można dostać w rytuałach dodatkowo Mana, co trzeba uwzględnić charakter walki w swojej kadrze. Na legendarnym rozciąganie fest 1000 mana konieczne na przykład.

Z dodatkiem bohatera trzeba walczyć z grup samych wrogów.

Jako alternatywę do zaklęć można jeszcze dostać za ukończenie elitarne lochy na imprezach skorzystać z bohaterów w League of Angels sekund Istnieje również tzw bohaterów drzazga w sklepie bohatera. Jeśli zebrać te otwiera swoje nowe postacie. Jej, ale nie kupić normalną walutę, ale dusze. Get ich kolej poprzez recykling bohatera - brzmi śmiesznie, ale tak jest. Jeśli nie trzeba już zawodnika, po prostu go recyklingowi i ponownie staje się wymiana powiedział dusze. ale które mogą być uzyskane w imprezach lub kupić w sklepie.

Aby użyć jednego z bohaterów w League of Angels 2 w walce, otworzyć oddziały okna, a następnie wybrać żądaną zawodnikiem. Istnieją różne typy bohaterów. Ponieważ mieliśmy ofensywnych bohaterów, którzy skopać tyłek uszkodzenia. Podobnie, istnieją również zbiorniki, które mogą być szczególnie dużo wtyczki i uzdrowiciel i kibice, które wzmacniają ich towarzyszy z buffy.

Aby odnieść sukces w walce, dobre połączenie jest potrzebne w Lidze Aniołów 2 oczywiście. Kto sprzeciwia się jedynie z uszkodzeniem-sprzedaż wrogów, powodując wiele szkód, ale nie ma możliwości zbawienia, a nie postać, która jest jeszcze gotowy bitwy nawet ostrzejszych ataków przeciwnika. Ponadto, ważne jest, aby poziom bohatera. Doświadczenie z przewijany można przyspieszyć ten proces. Każdy poziom-up może być logicznie silniejsze postacie.

Źródło: Gra