Anno Online: The Chronicles – Nowe zamówienia ze szczególnym …Aktualizować 26 listopada w 09:50 pm: W ciągu kilku minut rozpocząć na serwerach prac konserwacyjnych Anno Online. Oczekiwany od 13 godzin będzie można zapoznać się z kronik. Zaczynamy Część I i II Kronik „Two Brothers”, który już prezentowane wam w szczegółach. Na pierwszym odcinku trzeba położyć na stole moneta, następny będzie jednak kosztować 1450 rubinów.

Z dzisiejszej aktualizacji Anno Online również poprawioną wersję Rubinschleiferei wchodzi w grę. Według twórców gier również mogą patrzeć na ciebie od 1 do 7 grudnia emisariusza z dwóch umów single player oraz linię questów całego serwera.

Aktualizacja 23 listopada:

Na serwerze testowym Anno Online, nowa wersja zawiera Chronicles jest sprawdzana na bieżąco. Ponadto, twórcy dokonała przeglądu Rubinschleiferei. Jakie konkretne zmiany można się spodziewać, można dowiedzieć się poniżej kilka wierszy.

Oryginalna wiadomość z 12 listopada 2015 13:41:

Na imprezie herbaty w oficjalnym forum, zespół rozwój Anno Online rozmawialiśmy jeszcze ze szkoły. Tym razem tematem plotek kawy: Kroniki. Studio Blue Byte, zgodnie z poprzednimi liniowych linii działce, mających głównie na tylko jeden typów graczy, takich jak lekkomyślny i kampfwütigen lub nawet spokojny. Tak, że więcej graczy może wykonywać wiele zadań na swój sposób w przyszłości, jest Blue Byte postanowił wprowadzić kronikach.

Jest to zróżnicowane rodzaje zleceń z opowiadań, które mogą być albo dyplomatycznie, ekonomicznie lub wojowniczy skierowane. Kronika składa się z wielu wielkości, w zależności od tego ostatniego zawiera z kolei liczbę zleceń. Po każdym paśmie otrzymasz nagrodę pudełko z unikalnym elementem. W celu wykorzystania wszystkich ukrytych w prezenty, można grać przez kilka razy misji. Jeśli pole raz opróżniona, a po tym wszystkim, nie możemy się doczekać, ani więcej punktów doświadczenia.

Jednak cała sprawa jest haczyk: Chociaż można to pierwszy tom z activate kronika (pod warunkiem, że ma stałą liczbę mieszkańców), ale dla każdego dodatkowego epizodu masz stos rubinami wydać. Aż kronikach w ziemi gry, będzie prawdopodobnie trochę potrwać. Między innymi, jest mianowicie wydarzenie Bożego Narodzenia w drzwiach. Będziemy was na bieżąco.

Wszystkie szczegóły dotyczące kronikach w Anno Online (zmiana z 23 listopada):

Przede wszystkim, niektóre informacje o Rubinschleiferei: Ten budynek przekształcony jej uncut rubiny w rubinami premium. O ile nie jest to nic nowego. W obecnym badaniu, jednak już nie ocenia Rubinschleiferei z walutą premium, ale z 5000 monet i 25 drewna. Wszyscy ci, którzy już zainwestowali prawdziwe rubiny w sklepie szlifowania, mały prezent, gdy ziemie aktualizację na serwerach żywych.

Czy chcesz, aby zapewnić uncut rubiny, więc spróbować przyszłość wydarzeń specjalnych, dzienna premia logowania, osiągnięcia, rankingi, lub ich okładkach Państwo zamówienie w sklepie internetowym jednego. Alternatywnie, można zarobić go o pierwszym odcinku Kronik. To prowadzi nas już w trakcie samego tematu.

Dla poprzednio opisywany funkcją Blue Byte jest teraz przedstawienie szczegółowego fabuła. W kronice „Two Brothers” kurier brakuje z tajemniczą dyplomatyczną, która jest obecnie poszukiwanych przez jego brata, razem z sojusznikami. W kolejnych odcinkach to kronika stara, żeby dowiedzieć się, co dokładnie się stało.

Jej sam decyduje, czy wybrane zadania rozpuszcza wojowniczy sposób dyplomatyczny lub ekonomiczną drogę. Konkretnie oznacza to dla Ciebie:

Niezależnie od wybranej ścieżki zdecydować?

sposób dyplomatyczny jest trudne, ponieważ wiąże się to z tajemnicy i kosztuje dużo czasu. Jednak dla że zainwestował ani środków, ani musi umieścić swój wojowniczy swoją stronę, aby pokazać. Jeśli zdecyduje się na ekonomiczne rozwiązanie, oszczędza dużo czasu, jeśli masz już środki muszą w magazynie. Trzecia opcja, jest jednak walki PvE dla walecznego gracza.

Kronika "Two Brothers"

pierwszy odcinek Wszyscy gracze mogą poświęcić 500 kupców. W przeciwieństwie do pozostałych odcinków tej kroniki jest bezpłatne. Podczas poszukiwań zaginionego brata, można odkryć wrak. W dziesięć grywalnych zleceń dać wszystko, aby odkryć tło. Wśród obiektów, które znajdują się, na przykład, produkcji statków, odkrywanie miejsc i przedmiotów, które trzeba dostarczyć.

Poszczególne misje można powtarzać tak często, jak chcesz. Jednak nagrody wylądować nie częściej niż co 24 godzin na koncie. Za swoje wysiłki otrzymasz następujące:

 • 200 nieoszlifowane rubin (rzadki)
 • 1x głębiej Steinmetz
 • 1x Löwenbrunnen
 • 1x ogromny ładownia
 • 3x ulepszony zestaw naprawczy
 • 1x pierwszej klasy żeglowanie
 • 3 strzały duchy
 • tytuł
 • doświadczenie

drugi odcinek Można jednak tylko rozwiązania po ukończeniu pierwszej części historii i mają rozwidlone z 1450 rubinów. Do tego dostarczyć deweloperami 31 zamówień, które składają się z walk PvE, zwiedzania miejsc, monety płatności lub dostawie różnych przedmiotów.W nagrodę otrzymasz:

 • zostać przekształcone geologów społeczeństwa w rudzie żelaza, miedzi i złota w punktach wiedzy
 • 1x pierwszej klasy żeglowanie
 • 1x piracki skarb
 • 3x 1500 przyprawy
 • 3 strzały duchy
 • tytuł
 • doświadczenie

Skrzynia pełna elementów (z których co najmniej jeden rzadko) zapewnia ci to dopiero po grałeś przez cały odcinek.

Źródło: Dev Diary