Anno Online Kolumna Zwycięstwa, Szpiedzy i piraci kapitanowie …Anno Online jest dostępny.

Bardziej skomplikowane statki, nowe zadania i kapitanowie piratów z Schmackes - Dziś system walki w Anno Online, remont generalny zostało pominięte. Innowacje na temat PvE teraz grał na żywo serwera gry przeglądarkowe po stronie był niedostępny przez kilka godzin.

Bieżnikowanie walki statku dotyka wielu obszarów symulacji ekonomicznej: Stocznia teraz znowu świeci, system Level statek jest teraz dostępny w drzewie badawczej, a także historia Anno Online jest teraz akceptując wszystkie nowe zakręty. Równe dziewięć strasznych kapitanów ważne jest do pokonania, a dbasz procesów obiegu towarów, handlowych i produkcyjnych. Różnych walutach i elementy zostały dodane do bezpłatnej grze, niektóre z nich można produkować na przykład, gdy stocznie siebie. Ponadto, teraz masz dostęp do innego rodzaju statków: szpiegów. Z nich, przeciwnicy PvE można zebrać w morzach.

  • Statek Walki 2,0 na Testerser

Dostarczenie jej nowego Kolumna Zwycięstwa na swojej wyspie, można spodziewać się silnej populacji teraz. Aby wzmocnić efekt, trzeba tylko uaktualnić ten budynek.

Źródło: Rejestr zmian