Anno Online: Porady dla kompaktowej konstrukcjiPóźniej w przestrzeni gry na swojej pierwszej wyspy jest ważnym atutem. Dajemy Ci kilka praktycznych rad, jak masz swoje budynku mogą być ustawione tak, że można użyć więcej miejsca. Na przykład, wiele dróg kosmicznych, ale są one również zasadnicze znaczenie dla skutecznej gospodarki.

Owce nie potrzebujemy dróg

Wystarczające jest, jeżeli powierzchnia wypasu zwierząt gospodarskich lub kontroli operacji są zlokalizowane. gospodarstw produkcyjnych stawia więc w taki sposób, że ich pola zajmują przestrzenie na wybrzeżach lub formacjach skalnych. Nie potrzeba połączenia z siecią transportową i mogą być łatwo umieszczone obok siebie. Zaledwie jardów z wielu konkretnych dziedzinach, takich jak konopie lub sadów jabłoniowych są dobrze przystosowane.

Owce na pastwiskach przyjść dobrze bez polnej ścieżce.

zbudować podwójny rząd

Bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni, rozmieszczenie budynków w podwójnych rzędach. W ten sposób, wszystkie domy mają połączenia drogowego, sposoby sama nie zajmuje dużo miejsca.

Struktura dwuwarstwowego, wszelkie domy są połączone.

Tylko tyle, ile to konieczne las

Każdy drwal ma szczególny obszar leśny, z którego będzie on przynieść drewno. W gęstych lasach zwykle jest bogatym nadpodaż. Ile drewno jest operacja dostępny, można zobaczyć w widoku szczegółowym. Ponad 50 drzewa drwal nie trzeba go mieć więcej, więc można śmiało spłaszczenie kilka drzew na placu budowy. Tylko mniej niż 50 operacji, to nie powinno być, w przeciwnym razie spada wydajność, rozpoznawalne przez oznaczenie procentowego budynku.

85 drzew? Jest jeszcze dużo miejsca na budowę.

wdrożyć w pełni zajmowanych mieszkań

Chociaż jest to nieco skomplikowany sposób, ale warto: w pełni zajęty gospodarstwa rolne mogą wdrożyć ją w inne miejsce tak długo, jak to wciąż rynek w pobliżu. Drugi budynek infrastruktura jako tawernie i Zimmermann są potrzebne, aby dostać się do domów pełni i umożliwić powstanie. Mieszkańcy nie maleje. Od eh nie może wznieść się do wszystkich rolników, nie wymaga to kościół lub ogień dział. Tak aby oszczędzić sobie powszechne powołanie większości budowy infrastruktury i wciąż pełne wpływów podatkowych. Nowe budynki umieszczone po prostu tam, gdzie stał stary. A potem czeka, aż są gotowe ponownie wzrosła przed jej przenosi chłopów.

Źródło: strona internetowa gry