Objawienie Test Online: Objawienie dla fanów MMO?Objawienie Online jest jednym z najbardziej obiecujących nowych publikacji w dziedzinie free-to-play MMORPG. Tytuł fantazja chińskiego dewelopera NetEase jest opublikowany we współpracy z wydawcami My.com w świecie zachodnim. Czy gra może nadążyć z silnej konkurencji ze strony wielu innych MMO F2P, mówimy w naszym teście.

objawienie w Internecie

objawienie w Internecie

Na pierwszy rzut oka, Objawienie Online nie może w szczególności bardzo różni się od innych gier RPG online z Azji. Kto po raz pierwszy materiał filmowy wygląda z MMO, zastanawia się: „Ok, co jest takiego specjalnego? Co odróżnia tę grę od wszystkich innych z? „Nie można zaprzeczyć, że Objawienie Online pozostaje wierny wielu konwencjach gatunkowych. Ogólnie rzecz biorąc, to wędruje jako bohater otwarty świat gry, zaakceptować zadań verkloppt potworów i bandytów, wznosi się w poziomie, uczyć się nowych umiejętności, współpracować z innymi graczami, aby plądrować lochy i konkurować w PvP z resztą świata - tak daleko, tak klasyczny. 

Ale Objawienie online ma kilka elementów, które sprawiają, że różni się od monotonii RPG fantasy. Jest to historia z jednej strony: Proste MMO z Azji często są notorycznie siebie rozłączne zadań markę „Kill to, zbierać, że” służyć. A to idealna sytuacja, ponieważ w niektórych przedstawicieli gatunku czystego Szlifowanie jest jeszcze ogłoszone. Cóż, z czasem ten stan jest ogólnie lepsze, ale wciąż czarna owca. Objawienie Online nie jest wliczony w cenę. W zakresie projektowania questów tytuł NetEase ucieka żadnych drzew. Tutaj też, jesteś w większości zajęty, aby zabić wrogów i zbierać przedmioty, aby zadowolić klienta. Ale przynajmniej w trakcie głównego wątku to wszystko będzie zawsze ustawiony w kontekście dobrze jest pełne. W obszarze wyjściowym, istnieje jeszcze jeden lub dwa Quest, który jest uszkodzony przez scen i zdarzeń skryptów podczas normalnej rozgrywki. Ponieważ nie może nadążyć za każdą free-to-play MMO.

Objawienie Online - scenkę

Przerywniki jazdy akcję.

Questy historia tworzyć jedno: oni prowadzić Cię przez świat gry. Z dala od głównych misji oczywiście istnieje wiele miejsc pracy uboczne, ale nie mów większą historię i naprawdę służą tylko, że trzeba coś zrobić i można wyrównać swój charakter. Ale nigdy nie będą narzekać na brak zadań i to czasami nawet dobra rzecz w online role-playing was. Ponieważ nie ma prawie nic gorszego w takich tytułach jak nadmierne biegu jałowym fazach.

Aby zagrać w grę i trzy rodzaje nim

Co jeszcze bardziej interesujące niż misjach historia?, Można się pytać. I tak, tam jest! Jak o tym, że ich Objawienie Internecie grać w trzech różnych sposobów i można łatwo przełączać się między wersjami? To odnosi się do różnych trybów sterowania. 

Możliwość numer jeden: klasyczny „Zakładka Kierowanie”. Termin ten odnosi się do kontroli, jak wiadomo od kilkudziesięciu MMO takich jak World of Warcraft czy The Lord of the Rings Online skór. Kliknięcie myszką na przeciwnika i naciska przycisk „Tab”, aby przełączać się między wieloma wrogami. Przejść do ofensywy, twoja postać uderza automatycznie. Posiada pasek umiejętności lub klawisze numeryczne na klawiaturze włączona jej swoje umiejętności.

Zakładka kierowania cali do; kontrolna Quot - Obj online

Kto Objawienie Online chce grać jak tradycyjne MMO à la World of Warcraft, wybiera "Tab kierowanie"Kontrola.

Lubisz to więcej akcji i bezpośredni, to liczba 2 jest możliwość dla Ciebie: To Objawienie Online gra jak Blade & Dusza, Tera czy Neverwinter. Podczas przesuwania myszy, przesunąć aparat i określa kierunek swojego wojownika. Atakować wrogów, trzeba aktywnie z „celownik” skierowane są do nich i strajku. To są bardziej zaangażowani w walkę, jak gdyby po prostu cały czas odkrywane niezmienną rotację umiejętności podczas gry automatycznie dba o podstawowe rzeczy. 

opcja numer 3: Chcesz Revelation rozgrywki sieciowej jako Diablo i podąża widok z lotu ptaka. Następnie należy przenieść swoją postać za pomocą kliknięć myszką po świecie gry i angażuje się w ten sposób również wrogów. więc gra oferuje odpowiedni tryb kontrolny dla każdego rodzaju gracza. Podobało nam wersję akcję z perspektywy trzeciej osoby jak najlepiej. pracować w końcu jednak wszystkie trzy dobrze - to unikalna cecha na pewno może zdobyć punkty z objawieniem Online.

Objawienie Online - sterowanie mysz

Można sterować swoją postać także z powietrza przez świat gry.

Klasy postaci klasycznych

Nie mniej ważny niż wybór metody sterowania decyduje, która klasa grasz. Które mogą być po rozpoczęciu swojej przygody nie zmieni, ale trzeba wówczas stworzyć nową postać. Objawienie Online oferuje sześć różnych typów myśliwców, które oferują szeroki wybór, ale nie więcej niż standardowe fantasy: gracze Hau-on zadecydować albo Champion (ofensywa) lub Hoplite (obronny), snajper jest klasycznym Zakresowe i jako magii zajęcia uzdolnione są Summoner, mag i okultysta ostrza do wyboru. Jednak to, co brakuje to rodzaj złoczyńcy, którzy podkradają się na przeciwników i nożem od tyłu. Zakładamy, że NetEase Objawienie Online rozszerzony z przyszłych aktualizacji do nowych klas.

Tak różne, jak poszczególne znaki są, jedno wszystkie mają wspólną cechę: Później w grze, uczą się latać. Na poziomie 30 wy anioły skrzydła, na którym wyróżniają się i są dopuszczone fruwające przez GET powietrza. To przypomina mocno oczywiście Aion. Różnica polega na tym, że mogą latać nieograniczoną Objawienie Online. Całość nie jest w ten sposób ograniczona przez wartość wytrzymałościowego lub tym podobne. Ten korzystać nawet bez kosztownej latającego wierzchowca do swobody przemieszczania się, że rzeczy nie mogą istnieć w innych grach MMORPG. Niemniej jednak, istnieje niesprawny wierzchowce. 

Objawienie Online - Wings

Ze skrzydłami można swobodnie poruszać się w świecie gry i dotrzeć nawet najbardziej wysokie szczyty.

Ziemia (prawie) nieograniczone możliwości

Szybki ruch jest w Objawieniu online wielką zaletą, ponieważ świat gry Nuanor jest bardzo przestronny. Można oczekiwać, że wiele obszarów, które są pięknie zaprojektowane i oferują wiele różnych wizualnych. Istnieje idylliczne lasy, otwarte równiny, ośnieżone góry i wielkie miasta z typowym chińskim stylu. Znowu i znowu będą mogli zobaczyć swoje poglądy. To oczywiście przyczynia się nie tylko projekt artystyczny na świecie, ale także dobra technika Objawienia Online. In-house BigBang-GDF Suez (tak to jest naprawdę tak) kojarzy się wielu szczegółów, wspaniałe efekty świetlne i znaki dobrze animowane na ekranie. Tak ładny jak Skyforge lub Czarnej Pustyni Internecie tytuł nie jest prawdą, ale to wymaga mniejszej wydajności sprzętu.

Objawienie Online oferuje nie tylko wielki świat z wielką swobodę ruchów, ale wiele możliwości zatrudnienia. Jeśli po prostu nie chce śledzić historię lub całkowite normalne zadania, chwycić parę graczy, i stanąć przed niebezpiecznymi wrogami w licznych lochów i stref raid. Lub skompilować swoje umiejętności PvP. Tutaj gra oferuje wiele zmian: Jeśli szczególnie bitwy gracz-kontra-gracz odwołań, arena jest miejsce dla ciebie. Następnie może być coś większego, Objawienie Online oferuje kilka bitew z różnych rozmiarach i mechaniki gry. Istnieją karty do 20, 40 i 60 graczy, czasami "Capture the Flag" odgrywa "King of the Hill".

Objawienie Online - gra świata

Piękny świat gry jest jednym z największych atutów Objawienia Online.

A jeśli to nie jest jeszcze wystarczająco epicki, krok w cechu i uczestniczyć w oblężniczej, w którym się zaangażować setki graczy. Otwarta świat jest mocno zaangażowany w PvP. Ponadto, walcząc z powietrzem jest możliwe (jak w Aion). fani PvP w Objawieniu Internecie swoje pieniądze i mogą spędzić tylko tygodnie i miesiące.

ocena

grafika:wyniki optyczne Objawienia w Internecie ze szczegółowym świecie gry i dobrze animowane postacie. Jasne i zaklęć efekty są imponujące. Na szczycie tego gatunku, nie jest zupełnie niewystarczające, Skyforge temat pokazuje, że istnieje jeszcze wiele innych możliwości.
dźwięk:Muzyka jest piękna, chwytliwe i dobrze wpisuje się w scenariuszu. Wyjście głos nie jest jednak dyskusje odbywać się tylko w formie tekstowej.
zakres:Objawienie Online oferuje ogromny świat gry, główną historię, masywne questy (obecnie) sześć klas postaci, więcej lochy i mało treści PvP zaoferować jak wiele treści każdy typ gracza, który jest tygodnie i miesiące pracy z tytułem.
zabawa:Bez względu na to, co lubisz na MMO, w Objawieniu Online znajdziesz go. Chcesz wolą pracować samodzielnie zaprzeczyć zadań, niszczyć cię z przyjaciółmi przez lochy uczestniczyć w dużych walk PvP? Gra NetEase pozwala zrobić to wszystko i oferuje na górze, że z nieograniczonego Flliegen po świecie gry i trzech różnych wariantów sterowania dosyć własnych cech.
Free-to-play Saldo:W sklepie w grze, typowe rzeczy jak krzykaczy XP i gadżetów kosmetycznych, takich jak specjalne wierzchowce znaleźć. Wszystko, co ma wpływ na rozgrywkę trzeba, można zarobić cię. Pay-to-win mowy być nie może. Kto chce wydawać pieniędzy na Objawieniu w internecie, także nie ma i że nadal ma dużo zabawy.

 

objawienie w InternecieTrzy metody kontroliZróżnicowany świat gry bez ładowania razyDuża część PvP, nawet masowy ubójLatanie na poziomie 30Wiele standardowych QuestyNo głos objawienie w Internecie

4,5 / 5 gwiazdek

wniosek

Objawienie Online RPG jest zapakowane w formie bufetu, które serwowane jest nie tylko ładna, ale także smak, przepraszam, pewny siebie zadowolony. Świat gry jest ogromny, wszędzie jest coś do zrobienia. Chociaż questy i historia nie są wstrząsające i ziemia-klasy nie zapewniają mechanikę powieść gry, możesz sam ze te aspekty spędzają dużo czasu i nie mniej zabawy. Prawidłowo radość powstaje, gdy jesteś tak zaawansowane, że można zachować zajęty z częścią PvP. Tutaj Objawienie Online pokazuje swoją siłę. Zwłaszcza epickie bitwy dla zamków gildii są wielkim przeżyciem. Ponadto, duża mobilność przychodzi dzięki nieograniczonego latania. Więc można dostać się do nawet najbardziej wysoką temperaturę świata gry, który wzmacnia czynnik zbadać. Punktem kulminacyjnym jest swobodny wybór sposobu sterowania: W innych MMO może interfejs użytkownika można dostosować do własnych upodobań, każdy jego postać może zatem kierować świat i walczyć z nim jak popularne. To jest tak wielka, że ​​chcielibyśmy wiecej gier - i to jest jeden z powodów, dla których powinno się próbować go Objawienie Online.