The Settlers Online: Przewodnik po Turnieju Piłki Nożnej 2016Sportowy idzie do wydarzenia piłkarskiego w The Settlers Online.

Od tego tygodnia wydarzenie nożnej biegnie w The Settlers Online dla Euro Championship. Teraz jest znowu: zbierać piłki futbolowe, dopóki nie spadnie, bo tylko z tym szczególnym zasobem zdarzeń można kupić ci specjalnych przedmiotów w tymczasowym kategorii zdarzeń sklepu. Dajemy Ci przegląd jak ich piłki nożnej zebrane szybciej, co wydaje ci i co jest do wygrania w ogóle.

Więc idziesz do The Settlers Online na piłki nożnej

Zastosować zdarzenie nożnej w 2016 roku o tych samych zasad, które pochodzą z innych wydarzeń w grze przeglądarkowej free-to-play. W związku z tym źródła piłek dziwnego. Poniżej znajduje się opis, jak jesteście przyjść do okrągłych rzeczy:

 • Kolekcje na głównej wyspie
 • Ukończenie zadań zdarzeń
 • regularne Adventure
 • Event Adventure
 • Ukończenie sukcesów zdarzeń
 • Treasure poluje odkrywcę
 • Skarb Badacza od poszukiwanie skarbów
 • Handel z innymi graczami
 • Kaufmann (dla kamieni)

chcemy wszystkie te punkty możemy nawet spojrzeć w szczegółach, ponieważ nie obserwuje się kilka wskazówek, jeśli chcesz, aby zapewnić jak największą wydajność piłek w The Settlers Online.

Kolekcje na wyspie

Dwa razy do nurkowania dzień jak zwykle przedmioty zbiórki w górę na głównej wyspie. Podczas imprezy istnieje ponad dwa razy więcej niż normalnie, ponieważ oprócz ziół, banerów, strachy na wróble i spółka są również piłki i taktyczne zasobów, które są potrzebne do produkcji elementów taktycznych. Więc nie iść kolekcjonerskich przez palce, można skorzystać z Faerie Fire-buff, wskazującą wszystkie elementy. Z promocji można uzyskać w kalendarzu (tzw Schedule) danego nawet kilka egzemplarzy.

Oczy w poszukiwaniu przedmiocie!

zrobić questy zdarzeń

Oczywiście znowu specjalne linie questów, które można znaleźć w dzienniku questów podczas imprez piłkarskich w The Settlers Online. Są one oznaczone futbolu i może składać się na przykład produkować promocjach zdarzeń lub grać przygodę piłkarską. Nowa misja może się rozpocząć dopiero wtedy, gdy całkowicie wykończone poprzednie.

gra przygody - Nie istnieje nigdzie piłki nożne jako łup!

Prawie wszystkie przygody w The Settlers Online może mieć kulki nożną w łupów. Niestety, wydajność nie jest bardzo duża w tym wydarzeniu. Uwaga, po AT nie zapewniają piłek: Arktyczny podmuch, więzienie wyspiarskie, Tikki wyspa, cały scenariusz przygody, łowca nagród.

Oto przegląd tego, jak wiele piłek można na co przygody wygrać:

 • około 12 do 24 futbolowych: Wszystkie "Ali Baba"-Adventure (z wyjątkiem lampy olejowej i wąż morski)
 • około 6 do 15 piłek: Mrocznego Bractwa, Raging Bull, Black Knight, samotny eksperymentów, Normanów, synów step, blitz, Schneider przygoda, rabuś gniazdo, wracając do jaskini złodziei, inwazja jeziora skarbu ludzie północy, złodziei, miłości matki,
 • około 4 do 12 piłek: Brakujący czaszki, tropikalne słońce, uśpione rafowe, życie pirata, bagno czarownic, prochu, złodziei, zdrajców, korsarzy RAID Oblężenie

Dlatego też, od-do wniosku, że każdy rachunek przygoda wypluwa pełny lub pół łupy piłki nożnej o pewien procent. Trochę szczęścia potrzebne też. Jak widać, jest bardzo skomplikowana przygoda warta tylko warunkowo. Zamiast dużych frezów do zabawy, należy raczej wybrać kilka małą przygodę, która jest bardziej wydajna.

Epic AT jako byka są szczególnie popularne na imprezach.

Jak turnieju - Wymagane elementy taktyczne podczas przygód piłkarskich

O questów dojdziesz do szczególnej przygodzie piłkarskiej, która wraz turnieju. Gdzie nie trzeba jednostek wojskowych, ale buffy, a konkretnie taktyka obiektów, które wytwarza się z taktyki zasobów. Działa to na obozie dostaw. Taktyka zasoby można ponownie jako kolekcje na wyspie znaleźć wygrać w questach, odkurzanie na Adventures w łupów, można je handlu i zebrać jak drapieżne swoich odkrywców. UwagaWielu graczy są bardzo koncentruje się na zbieraniu kulek piłki nożnej, nawet na handlu. Wskazane jest, aby spróbować na początku raczej gromadzić taktyki zasobów, ponieważ trzeba będzie do produkcji przedmiotów taktycznych z których bardzo wiele. tak skupiona wolisz, jeśli będzie teraz wprowadzić już na rynku! Najcenniejszym skórki banana, pięści i buty. Jeśli to konieczne, można znaleźć wiele innych przedmiotów, takich jak kaski lub barku wymiany klocków, aby dostać się do rzadszych przedmiotów.

Trzeba wyeliminować wszystkie łożyska z obiektami taktycznych.

Poniższe taktyki obiektów jest potrzebna do przygodami zarządu w The Settlers Online:

taktyka obiektyWymagane taktyki zasoby na jednostkę
cuchnący7x skórki banana, 6x Mokra trawa
zwód8x szkolenie manekin, 5x Mokra trawa
paszport6x butów, 7x teleskop
chodnikowiec7x kask, 4x wiosna
karaKołki 10x, 5x but
pojedynek13x klocki barkowe, 6x Faust
rozkraczyć się10x występy 9x smarowych
czerwona kartka5x Ekskluzywny papier, kolor czerwony 5x

Zauważ, że masz dwie możliwości buff na każdym obozie przygody piłkarskiego w The Settlers Online. Warto pomyśleć trochę, można spreparować łatwiej jakie elementy taktyki, bo masz więcej środków na obozie. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku turnieju piłki nożnej w The Settlers Online obejmuje pięć przygody, które odpowiadają mecze:

 • praktyka zabaw
 • Ósmej finału
 • Ćwierćfinały
 • Półfinały
 • finały

pełny sukces i naprawdę dużo piłek

O małej ikony filiżankę pod awatarze przyjdziesz w The Settlers Online dla wskaźnika sukcesu, gdzie można również znaleźć sukces przygodę piłkarską. Wykonane osiągnięcia przyniesie Ci wiele odpowiedzi piłki nożne jeden, więc nie zapomnij czysto spójrz tutaj! Sukces może być wykonany o istocie zdarzenia nożnej w The Settlers Online, aby kolekcje znaleźć pewną kwotę (200, 500 i 1000), aby wypełnić wszystkie przygody nożnej, środki taktyczne działania (najlepiej można z przyjaciółmi, a następnie tylko tam iz powrotem działania) lub wszystkie elementy taktyki kilka razy w produkcji.

Sukcesy przynoszą wiele piłek, więc należy je wszystkie zakończenia.

Odkrywcy w gorączce Piłka nożna: przynosząc ze szpiegów

Twoi zwiadowcy przynoszą obecnie dostarczane przez poszukiwanie skarbów nie tylko zwykłych środków, ale również piłek i środków taktycznych. Więc należy go pozostawić na stałe odkryć i innych rodzajów wyszukiwań (o poszukiwaniu Adventure) zrezygnować dopóki zdarzenie jest uruchomiony. Prawie wszystkie poszukiwanie skarbów przyniesie Ci gwarancję piłek, jedynym wyjątkiem jest krótki skarbów, wyjdziesz pusty w około jednej trzeciej przypadków w. Więc raczej wziąć dłuższe poszukiwanie skarbów. Poniższe ilości kulek są dostępne:

Krótki skarbów:0, 1 lub 2 piłki, 2x 3 taktyki zasoby
Oznaczać skarbów:1, 2 lub 3 piłki, 2x 6 taktyki zasoby
Długie poszukiwania skarbów:3, 4 lub 5 piłek, 2x 12 taktyki zasoby
Bardzo długo skarbów:7, 8 lub 9 piłek, 2x 24 taktyki zasoby
Zdecydowana skarbów:11, 12 lub 13 piłki, 2x 36 taktyki zasoby

taktyki handlu zasobów i futbolowych

Jak w przypadku każdego zdarzenia w The Settlers Online, wskazane jest w piłce nożnej nie twarde, aby rozpocząć na początku z obrotem środków razie, jak w tej chwili ceny są nadal bardzo wysokie. Wygląda raczej jak wiele piłek futbolowych wciąż brakuje na końcu, a następnie starał się podnieść jeszcze bardziej na handel. Do tego można jeszcze skorzystać z pierwszej wyłączania. Wielu graczy ma o czym już kupił wszystko ze sklepu i dać swoje piłek z nieco tańsze. W zasobach taktycznych, lekko odmienny design: Nie każdy jest już jasne, jak wiele jeszcze jest potrzebne z tych rzeczy w trakcie imprezy, dzięki czemu można na początku imprezy przy odrobinie szczęścia wygodnie dojść do handlu surowcami, trzeba obiektów taktycznych w osadników w Internecie.

Ceny dla piłki nożnej, są bardzo soczyste.

kupić kulki piłki nożnej w sklepie

Kupiec można kupić „małej obudowie wentylatora” zawierającego 250 Piłka nożna kulki i 199 klejnoty koszty w kategorii piłkarskiego. Jest to oczywiście tylko metody wskazane, jeśli nie wiesz, co zrobić ze swoimi pieniędzmi.

Oferta nożnej z kupcem

Następujące rzeczy można kupić ci podczas imprez piłkarskich w The Settlers Online dla piłek:

 • Bolzplatz (1,499 futbolowych): budynek, który wygląda dekoracyjne i buffy wyspa całej przynosi (produkcja zbrojeń i wzrostu populacji na każde 90 minut). Korzyścią jest bardzo ograniczona, ale wygląda bardzo zabawny!
 • udane odkrywcy (2,499 futbolowych): Dwa razy tak szybko jak normalne odkrywców, przynosi także z promocji. Można kupić je dwukrotnie. Musi mieć!
 • 5 Pozwolenia na budowę (880): Więcej piłki budowach dla swojej wyspie. Kupować tylko tyle, jeśli trzeba.
 • klasztor (1,999 futbolowych): Produkcja cztery razy więcej niż browarów słód piwny. Można również kupić dwa razy. Zawsze można użyć dobrze!
 • szkolenie nadgodziny (249 piłki) Buff do baraki (TEMPO x3). Opcjonalne.
 • moździerz (249): piłki Reprezentacyjne materiałów budowlanych, 200 jednostek na opakowaniu. Kilka opłaty mogą być.
 • stadion przekąska (345 futbolowych): Buff Budownictwa Pracy (produktywność x4). trzeba niekoniecznie, badacze wprowadzają zadowolony z czasów.
 • Fanhüte (410 piłki nożnej) zwiększa wzrost populacji w ciągu 8 godzin do 200 procent. Dość drogie dla korzyści.
 • flag kraju (150 futbolowych każda): Ozdoba na swojej wyspie. Dla patriotów wśród was.

Ponadto, można wszystko Taktyka zasoby dla klejnotów zakup 10 klejnotów do 10 zasobów.

zwłaszcza klasztor i odkrycie są ważne.

Czas trwania imprez piłkarskich i zamknął

Impreza nożnej w 2016 roku w The Settlers regularnie prowadzi trzy tygodnie. W dniu 5 lipca, rozpoczyna się pierwsza faza wyłączenia. Po pracach konserwacyjnych prawie cała zawartość wydarzenie zniknęły. Istnieje wtedy ma więcej piłek w przygodach na wyspie lub odkrywców. Lewy jest jeszcze kategoria w sklepie, prócz tego, że jest nadal możliwe, aby robić interesy z zasobów zdarzeń. Więc masz siedem dni, aby uzyskać brakujące piłek i zaopatrzyć się w sklepie z tobą - lub inne swoje piłek opłaca się sprzedawać, jeśli masz już wszystko, od kupca. W dniu 12 lipca, kategoria zniknie ze sklepu. Inne futbolowych są zamieniane na złote monety.