The Settlers Online: Ali Baba przygoda PrzeglądDekoracja wykonana przygody Ali.

Wraz z wydaniem XXL aktualizuje nie tylko archipelag wyspa, nowy poziom maksymalny poziom (75) i dodatkowych elitarnych łańcuchy produkcyjne przyszedł kilka miesięcy temu w grze, dobrze tam od jakiegoś nowego i dość trudne przygody w The Settlers Online, który Epic Raid ATS z tysiąca i jednej nocy. Chcemy dać tu przegląd wszystkich dostępnych przygody Ali Baba i powiedzieć ile punktów doświadczenia generują one i jak robi się to.

Ważne jest, aby wiedzieć, że nowy orientalnym stylu przygoda w The Settlers Online zastosowanie wyłącznie do bardzo zaawansowanych graczy, którzy już opuścili poziom 50 z tyłu. Oni wszyscy mają trudności 10 i ustaw datę jako obowiązujący w trudnych przygód bajki ponownie ante pod względem warunków. Zanim będzie można rozpocząć jeden na wszystkich Ali Babas, ich jednostek elitarnych, która wyprodukowała ją w elitarnej baraków potrzeb. Z kolei, można tylko na poziomie 54 build a niezbędne elitarne arsenały są dostępne tylko w tych regionach: stopu platyny i -waffenschmiede 54, zagrody, tkania, siodło koce tkania i elitarną stajnię z 55 Arkebusenmacherei na poziomie 56 że Wagenmacherei a zakład produkcyjny z 57.

Oczywiście, twórca karta taktyka społeczności były staranne i stworzyliśmy dla wszystkich nowych kart Ali-TSA w The Settlers Online, które można podjąć, aby jej pomocy na zwykłych stronach.

Poniżej znajduje się lista wszystkich 1001-nocnej przygody w The Settlers Online z wygrania punktów doświadczenia. Ponadto, można zobaczyć tutaj, jak jesteście przyjść do ATS.

przygodaXPźródło
Ali Baba i skarb mądrości320000Jako zdobyczy w drugim lub trzecim złodziej
Ali Baba i skarbnicą wiedzyokoło 403.000Jako łup w pierwszym lub drugim złodziej
Ali Baba i trzeci złodziej160000Jako łup u młodych drwali
Ali Baba i drugi złodziej135000Jako łup u młodych drwali
Ali Baba i pierwszy złodziejo 125.000Jako łup u młodych drwali
Ali Baba, młody drwal140000Łup z powtórzeń / Dzielny mały krawiec, bardzo długo AT-Search
Sinbad i wąż morskiokoło 415.000Jako łup skarby mądrości
Sinbad i oblegał miastookoło 410.000Jako łup skarb wiedzy
Aladyn i olej lampyokoło 383.000Jako łup skarby mądrości i wiedzy
Aladyn i piękne księżniczkiokoło 585.000Jako zdobyczy w lampie olej

Pustynny kurz i twardzi przeciwnicy czekają w przygodach 1001 nocy.

Jak widać, jest kluczowym czynnikiem motywującym do gry Epic Raid nową przygodę w Settlers Online, perspektywa dalszego orientalnego AT, ponieważ są one dostać niemal wszystko tylko jako łup. Ponieważ zrzucić wiele XP i zwykłe ofiary (w tym przyjemnym budynku deco), są one odpowiednio popularny z bardzo zaawansowanych graczy. W przeciwieństwie do małych krawiec bajkowych przygodach rewelacjami, Alis nie są konsekwentnie zaprojektowane dla trzech graczy, ale często tylko dwa lub nawet tylko jeden. To sprawia, że ​​nie tak wiele możliwości Leech i jej rzeczywiście potrzebują tych rzeczy często grać sami.

Źródło: Gra