Dreadnought: Teraz można zobaczyć, jakie szkody to sieje!Nowa aktualizacja dla Dreadnought przewiduje między innymi wyświetlanie liczb większych uszkodzeń i armady.

Dreadnought Action Game

pancernik

Berlin deweloper Yager Development wydała nową aktualizację dla Dreadnought. Wolna gra akcji otrzymał ze skoku do wersji 1.9.5 pewne ulepszenia. Między innymi, można pokazać tytuł teraz dokładnie ile obrażeń zadaje jej przeciwników w ekscytujących bitwach internetowych. Poznasz przeciwnika z armaty, które mogłyby uszkodzić wyświetlane są numery - podobnie jak w RPG. Jeśli nie lubisz tej zmiany, można je wyłączyć, ale również w menu opcji Dreadnought. 

Ponadto, twórcy słyszeliście zwrotnych od społeczności i zwiększa wielkość Armadas od trzech do czterech graczy. Tak, to jest możliwe, że w końcu może podjąć walkę dwa kompletne Armadas w meczu. Wreszcie w walkach Dreadnought'a zawsze dwa zespoły rywalizować, każdy z czterech graczy przeciwko sobie nawzajem. Ta zmiana może okazać się ważnym krokiem w kierunku bardziej konkurencyjnej gier i e-sportowej sprawności.

Liczby Damage - Dreadnought

Kto nie byłby wyświetlany liczby szkód, mogą uzyskać kiedy. Ale praktycznie ten nowy wyświetlacz jest dość.

Nie mniej praktyczna jest możliwość, aby przejść bezpośrednio do następnej potyczce po zakończeniu bitwy PvP. Wszyscy uczestnicy mają możliwość zająć swoje miejsce na kolejną rundę z tymi samymi drużyny i przeciwników po poprzedniej walce. Gdyby ktoś wysiąść, czekając na wymianę. Tymczasem, masz szansę, aby ponownie płacąc punktowe premię bojową. 

W przeciwnym razie Kolejna aktualizacja korekt równowagę i nowa treść kosmetyczny w sklepie w grze z Dreadnought posiada dwa warianty świeże karty do zaoferowania. Mapa „Ryugu schronieniem” można grać teraz w lżejszej wersji, podczas gdy „Ixion” dostępny jest w wersji, w której walczyć w cieniu Saturna. 

Źródło: Yager Development