Clash of Clans: Podstawy do patronażDuża grabieży to, że w Clash of Clans w centrum, każdy powinien być jasne, kto jest już nazywany osada własną rękę. Nie prędzej to pierwsze budynki wznoszone są slavering gobliny na ścianie i tęsknią tylko za cenny łup. Oczywiste jest, aby atakujący nie zawsze na pierwszy rzut oka, ile ziemie łup w związku na swoim koncie gracza. Dlatego przyjrzeliśmy w zaktualizowana w grudniu patronaż jeszcze bardziej dokładne i wyjaśnić, w jaki sposób można wiele skarbów spodziewać, gdy prędkość ataku. Fakty o fakty!W zasadzie, to dwa kolejne punkty, aby pamiętać:

  • Obrońca pod koniec ataku nigdy nie opuścił z pustymi rękami. Co oznacza, że ​​nigdy nie ukradnie niczego.
  • Stąd drugi punkt otwiera: Osoba atakująca może podjąć jedynie ograniczoną liczbę skarby do domu.

Ile zdobycz sags atakującemu?

To proste: Czy, na przykład, jeden milion złoto na rękę i ponownie zaatakowany przez hordę olbrzymich barbarzyńców i goblinów, tracisz 200.000 złote monety na najgorsze. Tak więc trzeba się spodziewać, że można stać się więcej niż 20 procent swoich aktywów atakującego.ale skarby jej kolejne skarby zmienia rzeczy. Więcej niż 200.000 jednostek zasobów nie mogą być przechwytywane. Gdy masz 2.000.000 Gold, pójdzie nie będzie automatycznie tracić 400.000 sztuk. Z tego, jest tam mały wyjątek: Czy coś ukryte w osadach może być dość jeden lub drugi zespół złota lub eliksir Extra rąk do rąk.Wniosek: Jeśli wieś całkowicie zniszczone, można stracić 20 procent swoich zasobów, ale nigdy nie więcej niż 200.000 sztuk. To nie obejmuje niewielką liczbę zasobów, które ich zapasy w kolektorach. Uwaga: To wszystko odnosi się do ratusza poziom 5!

Rada Miejska odgrywa kluczową rolę

Ale to nie wszystko. Do pozwalają zgromadzić mnóstwo złota dla większych zamówień, odsetek, które umożliwiają atakującemu Grab, ograniczony wyższy poziom Rathaus obrony jest - przejść z poziomu ratusza 6Załóżmy, budować ratusz na, wyniki w następującym stwierdzeniem:

Ratusz PoziomStandardowy drapieżnych Procent
do 520
618
716
814
912
1010

nie wydaje się na pierwszy rzut oka prawdopodobnie godziwej, ale z każdym kolejnym etapie od Ratusza Level 7 automatycznie podniósł ją jako szef swojej miejscowości do maksymalnej zdobycz za 50.000 sztuk złota i eliksiru. Tak to wygląda z:

Ratusz PoziomCałkowity łup (średnia proporcja + premia loot)
6Standardowe drapieżne (= 18 procent, cytowany wyżej)
7Standardowe zdobycz + za 50.000 jednostek zasobów
8Standardowe zdobycz + za 100.000 jednostek zasobu
9Standardowe zdobycz + za 150,000 jednostek zasobu
10Standardowe zdobycz + za 200.000 jednostek zasobu

Wszystko to odnosi się do złota i standardowego eliksiru. Ciemny Elixir nie można ukraść w masach nim.Źródło: Oficjalne forum gry