Zderzenie aktualizacji Klany przynosi skarbowe i łup wózki


Na polu bitwy Clash of Clans niech się lochy, aby obronić swoją wioskę. Nie wroga jednostka może przyjść do ciebie!

Twórca Supercell, który ostatnio wydał swoją nową grę Clash Royale w niektórych krajach Tinkers obecnie na kolejnej aktualizacji do udanego telefonu gry Clash of Clans. patch pojawi się, kiedy dokładnie, nie jest jeszcze jasne, ale zespół nazywa się teraz kiedykolwiek niektóre szczegóły dotyczące zbliżających funkcji. Które obracają się całkowicie wokół kwestii zasobów. Z jednej strony, tam wkrótce będzie nowa gwiazda premia Clash of Clans: Jeśli wygrasz pięć gwiazdek w meczu multiplayer, zostaniesz nagrodzony dodatkowymi środkami. I że należy Wiecie dobrze chronione, wprowadzony wraz z aktualizacją Skarbu. Reprezentuje ona bezpieczną przestrzeń w swoim zamku, gdzie wszystkie środki uzyskane zostanie zapisany automatycznie. Jeśli przeciwstawne gracze atakują twierdzę, mogą ukraść tylko niewielką część surowców dzięki skarbca.

Wreszcie, trzymając kolejną łatkę wozów loota ruchomych do wolnej gry strategia Clash of Clans. Jeśli wieś zaatakowany i materiały zostały skradzione, niektóre z zagrabionych zasobów zostaną dodane do tego samochodu. Gromadzi ją do surowców, kończy się znowu w swoim skarbcu, gdzie przechowywane są bezpieczne - dopiero potem następny gracz w swoim domu wchodzi i wychodzi ponownie przejść z jednej części swojego dobytku.

Pobierz aplikację terazNa polu bitwy Clash of Clans niech się lochy, aby obronić swoją wioskę. Nie wroga jednostka może przyjść do ciebie!Pobierz aplikację terazNa polu bitwy Clash of Clans niech się lochy, aby obronić swoją wioskę. Nie wroga jednostka może przyjść do ciebie!Pobierz aplikację terazNa polu bitwy Clash of Clans niech się lochy, aby obronić swoją wioskę. Nie wroga jednostka może przyjść do ciebie!Pobierz aplikację terazNa polu bitwy Clash of Clans niech się lochy, aby obronić swoją wioskę. Nie wroga jednostka może przyjść do ciebie!

Oprócz tych nowych funkcji Supercell wiele obiecuje również poprawki i ulepszenia dla równowagi gry w walce. Dokładne dane można jednak nie nazwać fińską centrum Helsinek. Teraz musisz tylko trochę uzbroić się w cierpliwość, aż pojawi się patch. Supercell chciał opublikować aktualizację tak szybko, jak to możliwe, mówi oficjalnym forum.

Źródło: Oficjalna strona internetowa