Clash Royale wydany gra strategiczna dla Androida i iOSNastępna karta

Ostatnio Petarda "Clash of Clans"-Macher jest teraz oficjalnie wydany. Można zacząć od razu i do wojny na Ciebie w grze wieloosobowej z Royales, postacie z uniwersum Clash w czasie rzeczywistym walki z innymi. Zderzenie Royale jest dostępny za darmo w sklepach aplikacji z Google i Apple do pobrania. Jednak w grze masz możliwość zakupu wirtualnych towarów i dóbr na prawdziwe pieniądze, które oferują Ci między innymi oszczędność czasu i więcej.

W Clash Supercell Royale łączy elementy gatunku wieży obronnej z kartami handlu komponentów. Wyobraź sobie setki kart, że ich kurs kieszeni tylko w grze, pokład razem z którego uważasz, że to wystarczy, aby zmusić przeciwnika na kolana. Stopniowo można zarobić cię w ten sposób zawsze lepsze karty i Levelt selbige dalej. Ponadto, można połączyć się z przyjaciółmi do potężnych klanów i konkurować z innymi sojuszami.

Nie wiesz, czy po raz kolejny trzeba inspirację do taktyki, to nie ma Royale telewizora. Tam spojrzenie na najbardziej ekscytujących walk innych graczy i ich sposób się czegoś nauczyć.

Źródło: Oficjalna strona internetowa