Dota 2: Kto co robi? Najważniejsze role w skrócieTajemniczych skrótów do niecierpliwych graczy: W naszym podglądu, możemy wyjaśnić, dlaczego darmo do pobrania gry Dota 2 nie jest szczególnie przyjazny dla początkujących. Z prawie 100 różnych bohaterów często nie jest to łatwe, aby zawsze mieć właściwą taktykę. Ważne jest, aby wiedzieć, że każda postać główną cechą - jest przypisany - siły, zwinności i inteligencji. Aby pomóc Ci zacząć w grze, zaprezentowaliśmy cztery różne role, które stanowią podstawę dla każdego meczu.

zbiorniki

Duży, silny i trwały - tak zwane „trwałego” mają za zadanie wytrzymać wszelkie obciążenia i blokować ataki wroga. Jak wiadomo od klasycznych MMORPG, są również w Dota 2 jest obrońcą, który chroni ją przed atakami drużyny nieprzyjemnych. Wśród najbardziej popularnych należą zbiorniki Treant Protector, Spectre lub nekrolity.

Ganker

Jako zabójca wziąć na roli ganker, która specjalizuje się w niszczeniu wrogich bohaterów. Podczas gdy ich wartości obronne lepiej zaniedbane, duża szybkość ataku i krytyczne szanse strajkowe są koniecznością. Poza Magnus lub Bounty Hunter i Queen of Pain, na przykład, zapewnia szybką śmierć.

Czy bliskiej lub walce na dystans, wielu bohaterów spełniać wiele ról.

wsparcie

Czy wybrać bohatera pomocy, nigdy nie należy ciągnąć sam na polu bitwy. Healing Powers, przerażające totemy lub spowolnienie przeciwstawnych sił - tu poświęcić się całym sercem wspierać swoje drużyny. W szerokim asortymencie można znaleźć między innymi Sven, oślepiania lub mściwego ducha, który dostarczy Ci przydatne buffy dostępne.

jungler

Tutaj czyni ich ciarki Hunt, więc neutralne zwierzaki, które znajdują się z dala od trzech głównych ścieżek. Już na początku gry to jest twój cel, aby zebrać jak najwięcej doświadczenia, a tym samym pozyskać dużo złota. Aby uniknąć czasochłonnych Odpowietrzniki, należy zwracać uwagę przy zakupie nowych elementów do wysokich walorach regeneracyjnych. Czy Lifestealer URSA lub czarodziejka - wielu bohaterów działać w Dota 2 jako dobry Jungle Erkundschafter.Źródło: Oficjalna strona internetowa