dryfować Miasto


Iść pełną parą na ulicach jednej z wysp na Pacyfiku! Kontynuuj z najnowszych technologii, wszystkie inne o ścianę i pimp samochód z najnowszych komponentów do góry.

Aktualizacja: Wersja globalna zostało ustawione, wskazanie zawodnika jest według japońskiej wersji Drift City, ale nadal odtwarzane. 

Pobierz grę Drift Miasto Na pierwszy rzut oka jest zwykłym gra wyścigowa, ale szybko okazuje się prawdziwym wydarzeniem ...

Pomysł jest taki: światowe rezerwy ropy naftowej są prawie wyczerpane i wszystko wyścigowy Auto jest już na końcu. Jako zupełnie nowy dostawca energii znajduje się na jednej z wysp Pacyfiku. Nowa substancja cud zwany Mittron i wkrótce zacznie się pogarszać.

Tyle o historii tle Drift City. W przeciwnym razie, nie są oczywiście wszystkie ciekawe funkcje, które wymagają symulator samochodu gra wyścigowa. Można ścigać się po mieście, spotkać trudne misje lub wziąć załoga szybka wyścigi całkowicie za darmo ze swojego samochodu.

Szczególnie zróżnicowane w Drift City to ogromna różnorodność misji. Umowy o dostawy Jesteś na każdej stacji benzynowej trzy do wyboru. Można spotkać się ponownie i tak zarabiać pieniądze te rozkazy.

Spróbować w tego typu misji kilku punktach w mieście jak najszybciej dostać się do i mieć go nie specyfikacje dotyczące trasy i porządku. W trybie śledzenia ma zamiar zniszczyć przeciwników na otwartej drodze przez rozbijając je.

Raz dziennie, można również zrobić codzienne misji, która jest ustalana losowo dla Ciebie po zalogowaniu się Drift City. Do codziennej misji dostaniesz żetony, które można wykupu w sklepie dla użytecznych części tuningowe.

Razem Drift City to udany samochód wyścigowy gry, która oferuje wiele innych funkcji.