Tenis stołowy Menedżer


Jako menedżer prywatnego klubu tenisa stołowego jesteś przed wieloma wyzwaniami. Nie jesteś sam odpowiedzialny za szkolenia.

W grze online tenis stołowy Menedżer przeprowadzić swój własny klub tenisa stołowego. Przede wszystkim zacząć bardzo małe i starasz się zdobyć miejsce w Lidze ze swojego klubu. Jako menedżer, to twoja praca rozglądać się za nowymi graczami młodzieży, która może pokonać przeciwnych drużyn straci prędzej czy później. poprawić zdolności swoich zawodników z regularnych treningów. Szkolenie planowane jest dobrze, wkrótce mają prawdziwy talent w zespole, z którymi walczyć aż do górnej części tabeli ligowej. Ale dbać nie tylko o graczy, hala musi schludny rzucić co.

W darmowej grze na przeglądarkę Tenis stołowy Menedżer Tak, można umieścić swoje pieniądze w rozbudowę hali, tak aby więcej widzowie mogą podziwiać swoje talenty w działaniu. Ponadto, należy zwrócić uwagę na stan paneli wyświetlaczy, toalety i siedzenia, a także stoły do ​​tenisa muszą być stale odnawiane raz lub przebudowany. W biurze menedżera śledzenie wszystkich obiektów, zawodników i szkoleń. Upewnij się, że czujesz się dobrze, wymieszać ze w niedalekiej przyszłości w mistrzowskich i pucharowych gier i krallst Ci najbardziej wyrafinowane trofea. Jednakże, będziesz tylko odnieść sukces, jeśli jesteś pracuje od umiejętności graczy. Należą do nich umiejętności strzał, blok, licznik, wytrzymałość nerwów, reagowania i technologii.

Oczywiście istnieje wiele innych klubów tenisa stołowego, którzy chcą zaangażować się w górę ligowej tabeli. To jest dokładnie tam, gdzie funkcje szpiegowskie wchodzą w grę. Między innymi, to spy utworzenie drużyny przeciwnej z ciężką meble szkody w magazynach zagranicznych lub szukać użytecznych umiejętności zawodnika z. Oczywiście można również zajrzeć do klubu przeciwnej rzut skarbu i ukraść jeden lub dwa dolary, więc można przynieść własną salę do kształtu.