Ciemny Nexus Arena


Gry Warhammer 40,000: Ciemny Nexus Arena i pokazać, co jest w was! W ten MOBA zrobił krwawa do punktu.

Zapraszamy do wszechświata „Warhammer 40000”

Prawdziwa rzeź czeka na Ciebie w grze free-to- MOBA Warhammer 40,000: Ciemny Nexus Arena. W tym multiplayer tytułów znajdziesz się z powrotem w znanym wszechświecie, poniżej wszelkiej i trzeba zobaczyć na własne oczy, jak uda Ci się go przetrwać. Możesz wybrać, aby być bohaterem i iść z nim w krwawej bitwie po drugim.

Wiadomo spełnia nowy

W MOBA dla „Warhammer 40.000” wszechświata mieszać ze na polach bitew Commorragh w pełnych akcji arenie walk. Dwa zespoły z czterech graczy naprzeciw siebie w masakrze i spróbować odciągnąć jako zwycięzca. To nie jest łatwe zadanie, to jasne. Ostatecznie, to zależy od dobrej interakcji między poszczególnymi członkami zespołu. Aby poradzić sobie z ich własnej roli i indywidualne umiejętności swojej żołnierz usłyszał od początku koniecznością. W Warhammer 40,000: Dark Nexus Arena można spotkać wojowników Kosmicznych Marines, Orków lub rosy. Oczywiście, trzeba dostarczyć twórców pobieranie gry free-to-play Ponadto prawo sprzętu. Zanim wyruszył do następnej bitwy, spojrzeć na różnych elementów wyposażenia, z którymi można pimp wojowników i przygotować się do bezlitosnych walk. Ponadto, są różne indywidualne umiejętności dostępne, że nie odnosi się konkretnie do używania środek slugfest.

Dusza Collector poszukiwane

Twoim zadaniem w MOBA Warhammer 40,000: Ciemny Nexus Arena w zasadzie to, aby pokonać inne drużyny nieustannie czerpać jak najwięcej wrogów i zbierać dusze bohaterów wroga. Tylko w ten sposób można stałe pragnienie dusz brutalnym Mrocznym Eldar może zaspokoić w perspektywie długoterminowej. Śmiesz do tej ciemnej, krwawej przygody?

Odpowiedzialny za tytuł następnego studio Games Workshop rozwój whitebox Interaktywna Vancouver.