Deer Hunter Klasyczny


Nie masz przestrzeń nad kominkiem na kilka trofeów zwierzęcych? Potem zacznij Deer Hunter 2014 i zastrzelić kilka konkretnych przykładów.

To polowanie sezon i wydał wszystkie faunę zestrzelić. W rzeczywistości, nie popularne, można dodać swój instynkt myśliwski ze wspaniałym Deer Hunter Klasyczny żyć bez naruszania żadnych nieświadomych zwierząt w rzeczywistości. Jako wirtualny myśliwy z licencją zabić robisz w tym telefon gry, aby się z różnych dziko na wszystkich kontynentach świata i powalić z ukierunkowanymi strzałów z Twojego bogatego arsenału. Czy w Pacific Northwest Ameryki, w stepach Afryki Północnej lub wyżyn Himalajów, w poprzek różnych wyzwań czeka na Ciebie.

Ci oto jelenia w leśnej polanie i zrobić swój karabin snajperski zestrzelić gotowy. Weź głęboki oddech, obserwacji i ogień-free. Dla szczególnie ukierunkowane uderzeniem w głowę, serce i płuca są dodatkowe punkty oraz pieniądze, które trzeba umieścić w nowym sprzęcie. Ponieważ Twój arsenał jest dość zróżnicowana z różnych broni, karabiny maszynowe, strzelby, pistolety, a nawet łuki cichego polowania. Jednak różne instrumenty dochodowe są konieczne, ponieważ wiele zwierzę wymaga własnego sposobu polowania. Zwinny kaczki i bobry jak odblokować ci najlepiej ze strzelbą.

Wraz ze wzrostem gry, które będą coraz lepiej myśliwych, a także wznieść się do poziomu, który udziela dostępu do nowych regionów i broni. Te ostatnie można dodać wartość i tym samym poprawić wartości szkody, precyzji i wydajności amunicji w kilku etapach. Deer Hunter Klasyczny można grać nie tylko na smartfonach i tabletach, ale także bezpośrednio przez Facebook i tam na przykład, dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Alternatywnie, możesz zaprosić Cię mobilną grę z iTunes lub Google play Przechowywać za darmo.