Ciekawostki pęknięcie


Zakręcić kołem i udowodnić to, co masz na polu. Musisz celować w dowolnej kategorii, jeśli chcesz iść w dół jako master michałki pierścienia.

Ciekawostki z Pęknięcia można oczekiwać gra Quiz przebiegły charakter. Oczywiście, liczy się także w tej grze wiedzy ogólnej oraz znajomości szczegółów na różne tematy. Ale co jest takiego specjalnego w pytanie i odpowiedź gry, koło fortuny, które pozwala na różne strategie.

Oto jak to zrobić:w Ciekawostki pęknięcie zbierać różne symbole, sześć liczby. Funny Popcorn, A kullerrunde globus lub czerwona szczotka na przykład robią. Każdy z tych symboli jest tematem, na którym żeś poszło dobrze pobity. Wśród nich jest rozrywka, sport, geografia i tak dalej. Tylko wtedy, gdy uda się pozyskać 25 rund wszystkich lub przynajmniej większości ikon na rower dla ciebie, to gra dla Ciebie decyduje. Tutaj konkurować z innymi uczestnikami quizu Ciekawostki pęka i nawet pozwolił im ukraść lub inny symbol. Aby zakończyć pojedynek, trzeba co najmniej jeden symbol. Oczywiście, bez użycia robi. Po okazały się więc w polu, można wyzywać kogoś. Może to oczywiście być również przyjaciół, jeśli nie chcesz czekać na pociąg losowych przeciwników.

Każdy gracz rozpoczyna z trzech dodatkowych obrotów. Tak więc, nowy dobór tematów może erdrehen, nie powinny mieć swój poprzedniej próby. Jeśli nie masz darmowe spiny więcej, można zamówić nowy pan w sklepie ciekawostka zgryzienia. Alternatywnie możliwe jest, podobnie jak Cukierek Crush Saga zapytać znajomych z Facebooka na więcej.

Ciekawostki Pęknięcie jest całkowicie w języku niemieckim. W puli quiz gry przekonasz się teraz tysiąc pytań z czterema odpowiedziami. Tylko jedna z nich jest poprawna. I tylko przynoszą każdy trochę dalej do zwycięstwa. Można grać na telefonach komórkowych i tabletach czy Facebook za darmo Ciekawostki zgryzienia.