Mattel Scrabble


Państwo posiadać dobrą słownictwa, a także są inaczej nadające w języku niemieckim? Następnie spojrzeć, ale raz na telefon gry Scrabble.

Od momentu premiery w 1949 roku, płyta gra Scrabble cieszy dalszych sukcesów. Z ponad 100 milionów gier sprzedanych w 30 różnych językach, tam jest prawdziwy evergreen. Nic więc dziwnego, że teraz z Komórka Gra Scrabble możliwość żyć swoje umiejętności znaki na smartfonach i tabletach. Tutaj można zdecydować, czy wolisz grać z komputerem lub z graczami z całego świata sama.

Przepisy o Scrabblespiels muszą nauczyć się łatwo i szybko dostępne dla każdego. Na kwadratowej planszy, uczestnicy serii ustawione na losowo wybranych liter słów z. Są to punkty dla każdego zdefiniowanego słowa. Najczęściej występujące litery E, jak doprowadzić mniej punktów (1) P. niż, powiedzmy, Y (10 P.). Ponadto, można uzyskać dodatkowe punkty do układania na specjalnych polach.

Poszczególne pola planszy Scrabble gra:

• podwójna wartość litery • potrójna wartość list • podwójną wartość słowo • potrójny wynik słowo

Scrabble można nie tylko do smartfony i tabletki grać, ale również o swoje Facebook-Konto na PC. Tutaj można zadać znajomym się do słownych pojedynków pośrednictwa pracy lub po prostu patrząc na ciebie losowy przeciwnik. Więc nie zawsze długo czekać na pociąg innego gracza, można zrezygnować w tym samym czasie i przeszukać swoje słownictwo na różnych frontach słów kilka gier. Tu zaczyna się rysować gry losowe siedem kamieni, których liczba jest automatycznie uzupełniane przez pociąg. Można umieścić robi wszystkie płytki w jednym przejściu, to pochodzi mocny 50 dodatkowych punktów i nikt nie będzie wątpliwości, więcej umiejętności. bazgrać Można znaleźć zarówno Apple App Store, a także pobrać z Google Play Store za darmo.