Pieprz Panic Saga


Robi się gorąco! Chwycić papryki i niech zniknie przez sprytnych kombinacji „Pieprz Panic Saga” -Spielfeld.

Wyrusz w ognistej podróży!

Wraz z Pepper Puppy wystąpić wszelkiego rodzaju przygód i przemierza Pepper Field Place. Pieprz szczeniak uwielbia ostre chilli i dokładnie tym, który jest zdeterminowany swoją podróż. Podobny do Cukierek Crush Saga, twoim zadaniem jest również połączyć trzy z tych samych rzeczy do siebie i do zamiatania w ten sposób z planszy. Gra jest bardzo prosta, ale dla jednego lub drugiego szczebla taktycznego umiejętności wymagane. Tylko z inteligentnych funkcji, może prosperować, a mianowicie: do opanowania jeden poziom po drugim. Jeśli grasz z furią i trenować marnowania trenować, nie dostaniesz daleko w wolnej Facebook gry Pepper Panic Saga.

Papryka chili w miarę oka widać

Twoim zadaniem jest jednak nie tylko do połączenia trzech takich samych kolorach papryki chili. Ponieważ im więcej strąków ty kolor łączą w pociągu, tym więcej punktów wędrować na koncie. Niektóre kombinacje, które składają się z czterech lub więcej chilli, pikantne papryki rosną nieustannie aż w końcu efekty specjalne przynoszą ze sobą i przynoszą korzyści z ostatniej chwili. Jedzenie jest coraz ostrzej i ostrzej, aż one eksplodować! w puzzle Pieprz Panic Saga jesteś mnóstwo poziomów w różnych epizodach dostępne. Więc grasz mi wolne od poziomu na poziom i odblokować w trakcie gry nowe odcinki, w których można oczekiwać więcej wyzwań. Poszczególne etapy poziom trzeba, na przykład do czynienia z ograniczonej liczbie ruchów. Nie możesz podanymi obiektywne, ale to wszystkie pociągi tam, trzeba spróbować szczęścia na poszczególnych szczeblach ponownie. Pamiętaj jednak, że nie masz nieskończone życie.

Sprytne zagadki i ostry Herausfoderungen

Pieprz Panic Saga jest free-to-play gra Facebook, gdzie można oczekiwać cute grafiki i różnego rodzaju pomysłowych łamigłówek. Zasada gry jest znany na podobne prace w Candy Crush Saga, na Facebooku i gra komórkowa tego samego wydawcy. Ale tym razem znaleźć się w innym świecie i znowu pcha żadnych słodyczy dokoła, ale gwałtowny wzrost, który ma tendencję do rozpalonych wybuchów.