Lusterka Albionu


Przeglądaj bogato opisaną świat, w którym nie ma być niezliczone artykuły. Możesz znaleźć się w wiktoriańskim Londynie i deckst mistycznej tradycji gry na.

Lusterka Albionu to twórcy Według natchnionego Lewis Carroll gra komórkowa. Brytyjski pisarz Carroll ma między innymi książki dla dzieci "Alicja w Krainie Czarów" napisane. Jednak w lustrach Albionu znajdziesz nową historię, które ujawniają się stopniowo w trakcie samej gry. Wiele elementów i lokalizacje pojawią się do ciebie w każdym razie na pewno znane. Przez postępów w grze, będzie można dowiedzieć się więcej o podstępnych machinacji Królowej Kier i poznać bohaterów komicznych.

Gra ukrytych przedmiotów w ruchu

Głównie mamy do czynienia w lustrach Albionu przy rozwiązywaniu różnych zagadek ukrytych obiektów. Do tego zapewniają twórcy gier więcej niż 15 różnych trybów gry. Zasadniczo udać, ale zawsze o co wyglądających obiektów na obrazach zidentyfikowanych. W większości przypadków, gdy przedmioty są ukryte, ale bardzo sprytnie, tak że potrzebne jest bystre oko złapać zagubione skarby. I tak przynosi swoją drogę w tym free-to-play gra komórkowa nie tylko poprzez ciemnych obszarach Londynie, ale także wypieki i inne biura, które są wzorowane na stylu wiktoriańskim. Ale uważaj, bo prędzej czy później zrobić znajomość z podstępnych podziemnych schwytanych miasta. Odkryć wszystkie jego tajemnice i spróbować położyć kres ich machinacji.

Później w grze można odblokować wiele więcej miejsca i budynki, w którym wreszcie wyglądają wokół uważnie. Zrobisz to, zbierając jak najwięcej punktów doświadczenia w różnych zagadek ukrytych obiektów.

jeśli Lusterka Albionu chcesz spróbować ponownie siebie, dlatego trzeba tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS.