Cukierek Crush Saga Soda


Pobierz w Candy Crush Saga Soda gotowy na kolejny stos pełnym kolorowych cukierków, które trzeba zmieść z boiska.

Cukierek Crush Saga Soda Wydawca Król starał się budować na sukcesie popularnego match-3 gry Candy Crush Saga. Sama rozgrywka nie uległa zmianie, ale wiele nowych wyzwań trudnych, gdzie swoje mózgi na palcach spodziewać. W magicznym świecie Cukierek Crush Saga Soda puzzelst jesteś z poziomu na poziom, ale tym razem jest więcej sody w puzzle. Podczas słodki przygody odsłonić tajemnice za Candy World.

Grając ze słodyczami bez ryzyka próchnicy

Jak są już wykorzystywane przez pierwszą część gry logicznej cukierków czeka w grze kolorowe grafiki. Wszelkiego rodzaju zabawnymi postaciami towarzyszyć Ci w wielką podróż przez fascynujący świat i nadrobić czas i ponownie zagadkowe wyzwania. w free-to-play gra komórkowa Dotyczy to, aby umieścić co najmniej trzy identyczne cukierki w rzędzie. Im większa kombinacja słodycze, tym więcej punktów wylądować na swoim koncie.

Cukierek Crush Saga Soda

Połączyć pysznych słodkości!

W niektórych poziomach znajdziesz nawet przed małymi nasties że trzeba przede wszystkim być usunięte, aby następnie ścigać stanowiącego podstawę cukierki z płyty. Ale nie martw się: Przy odrobinie cierpliwości, wytrwałości i umiejętności uda Ci się rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zagadki.

Tricky match-3 gra dla dużych i małych graczy

Aby ukończyć poziom, trzeba się spotkać w punktach lub osiągnąć inny cel i przynajmniej zebrać gwiazda wymaganą liczbę. Tylko wtedy, gdy udało, spróbować szczęścia w następnym zadaniu.

Cukierek Crush Saga Soda

Nawet niedźwiedzie gummy są jedną z partii.

Jeśli połączyć więcej niż trzech takich samych kolorach słodycze ze sobą, również będzie odblokować specjalne słodycze, które sprawiają, że nawet łatwiej oczyścić pole gry i zbierać punkty. Należą do nich na przykład, paski lub papier owinięty cukierki, które - w połączeniu z innymi słodycze - jak przynieść wiele dodatkowych punktów magii.

nie opanowanie wyzwaniem cię przy pierwszej próbie, więc trzeba spróbować jeszcze raz na każdym poziomie - tak długo, aż do maksymalnie pięciu życie do góry. W regularnych odstępach czasu, życie jest zapisane na koncie, dzięki czemu potem zrobić sobie znowu na domysłach i dezaprobatą.