Cukierek Crush Saga


pokaz&# 039; w Candy Crush Saga, co masz! W tej grze logicznej jest wszystko o pysznych słodyczy.

Podróż przez ziemię dużą

Wraz z panem toffi i TiFfi wystąpić wiele przygód w świecie, który jest dostępny w jednym i sama cukierkami w środku. Wkrótce znajdziesz się w grze Cukierek Crush Saga słusznie, ponieważ rozgrywka i kontrole są szybko zrozumiały. Są pstrokacizna słodycze trzeba zorganizować tak, że grupa co najmniej trzech takich samych kolorach cukierków produkowanych na polu jasne. Musisz to zrobić, cukierki znikają z planszy i nowej poślizgu. W match-3 gry Candy Crush Saga wysłał Ci możliwość spróbować wyczyścić pole.

puzzle z cukierkami i słodkie pokonania wyzwania

Więc można zrobić to w kółko przełamać swój wynik i śmietana się coraz więcej punktów. Grasz sobie drogę przez niezliczonych sacharyna poziomach, gdzie wielokrotnie kaloryczności żywności i herschiebst i baranów ją w najlepsze. W trakcie gry wolna Facebook i gier mobilnych Cukierek Crush Saga odblokować przedmioty was wyzwoli. W tym na przykład, wzmacniacze i amulety, które są bardzo pomocne w szczególnie trudnych wyzwań.

Cukierki zgniatać idzie wszędzie

Cukierek Crush Saga du zockst przykład na swoim Windows Phone, iOS lub Androidem, ale również na Facebooku. Czyni cię w każdej chwili, aby porównać swój wynik z przyjaciółmi. Jeśli zrobisz to dobrze i prawdziwa ty "Cukierek Crush Saga"-Profi mauserst, niech sojusznicy stracić za sobą. W tej mobilnej grze jest nie tylko potrzebna jest dobre oko, ale również szybko palce. Im szybciej opanujesz różne poziomy, tym szybciej Twój wynik zwiększenia - logicznie.

Aby wyczyścić: czy to na komputerze lub w telefonie, Motley słodycze, które baranów jej po trochu, zostawili kalorii!