Wikingowie: Wojna Klanów


Z Wikingami: Wojna Klanów wystąpić ekscytujące bitwy strategii i stać się przywódcą plemienia Wikingów.

Jeśli gry strategiczne dokonać średniowieczu jako przedmiot, znajdują się one w większości przypadków w Europie Środkowej: z zamków, rycerzy, katapulty - wystarczy wszystkich rzeczy, które są używane w tytułach takich jak szczepy lub Goodgame Empire. bardziej prawdopodobne, aby uzyskać mniej uwagi poświęca się wikingów, którzy zakażonych jednocześnie mórz na północy. Wolna gra online i mobile gry Wikingowie: Wojna Klanów poświęcony dokładnie, że ludzie ze Skandynawii - nazwa mówi już.

Wsiadaj Wikingów: Wojna klanów władzy i bogactwa!

W Wikingów: Wojna Klanów wziąć na roli Jarl. To wódz plemienia Wikingów. Twoim głównym zadaniem jest rozwój i ekspansję własnym rozrachunku, w tym dużego pałacu i podboju nowych terytoriów. Ponieważ jednak wikingowie nie byli bardzo spokojnej ludzi żyjących, rabowali w Europie wschodniej, centralnej i południowej nawet.

I trzeba być w Wikingów: einzuheizen schludny Wojna Klanów sąsiednich plemion? Oczywiście, potężny zespół dzielnych wojowników. W Wikingów: Wojna Klanów masz szeroki wybór z różnych jednostek, takich jak wręcz wojowników, łuczników i szybkich zawodników. Wysyłasz na mapie wrogich obszarach, fechtest ekscytujących bitwach stamtąd i jeśli się powiedzie erbeutest stos surowców, które zwracają się inwestować w rozwój swojej twierdzy.

Dodatkowe nagrody opanujesz cię Wikingów: Wojna klanów przez ukończenie misji. Jeśli nadal chcesz wolą powinno się spokojną drogę, masz również możliwość handlu oraz Ally z innymi graczami. Może jesteś blisko do klanu lub zielonej najmniej choćby jednego ze znajomych. Zobaczysz: Wikingowie: Wojna Klanów ma wystarczającą głębokość do siebie rozrywkę na długi czas.