Komórka Strike


Z nie do zdobycia bazy i potężnej armii masz duże szanse na wygranie bitwy w free-to-play gra komórkowa Strike.

w tym gra komórkowa Twoje życie zależy od machinacji wojskowych. Ale jest bardzo mile widziane, bo przecież to twoja praca, aby zapewnić przerażającą armię na nogi i na punkty na polu bitwy. Od swojej bazy z tüftelst was na nowe strategie i planują dalszą rozbudowę swojej bazy.

Podstawa jako silny ostoi

Wiele innych graczy podążać Komórka Strike te same cele jak ty. Więc są kierowane wielu władców na swojej bazy. Więc nie cierpi porażki kolejno od początku, robisz się na rozbudowie bazy swój krok po kroku. Jako baza wygląda w końcu jest jedna i lewo tylko dla Ciebie. Najważniejsze jest to pewne. Nieznaczna więc obrona nie jest, jeśli chcesz zdobyć Mobile Strike.

Jednostki wojskowe są zobowiązane do swoich celów

Więc twój dowódca jest dobrze przygotowany do zbliżających się walk, pracujesz na jego umiejętności. W ten sposób można zabezpieczyć się jedną lub drugą zaletę, u których już nie chcesz zrobić bez w mobilnej grze. Wreszcie, dowódca jest dowódcą i wpływa na wynik każdej wymianie ognia. Aby odnieść sukces na dłuższą metę, więc to nie jest po prostu mieszankę swoich jednostek, ale także do umiejętności swoich dowódców.

Ogólnie rzecz biorąc, sprawdź mobilnej Strike przeciwko 16 różnych rodzajów jednostek, które stosowanych dla danego projektu. Systemy różne bronie i pojazdy bojowe dostępne są również ty. Jeśli nie herantraust cię w spokoju do upartych przeciwników, wciąż masz możliwość dołączenia wraz z innymi graczami w jednym sojuszu. Razem z sojusznikami drastycznie zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.

Aby grać Telefony Strike, wszystko czego potrzebujesz to smartfon lub tablet z iOS- odpowiednio android-system operacyjny. Po pobraniu aplikacji za darmo ze sklepu Google Play lub iTunes App Store, można zacząć od razu.