Dr. Panda Restauracja 2


Posiekać, wymieszać, smażyć i gotować jedzenie dla głodnych zwierząt! W cute gotowanie gry dla dzieci wiele pracy czeka w pięknej kuchni.

Zapraszamy do Dr. Panda Restaurant! Znowu i znowu śnieg głodnych gości w swojej restauracji i czekać na wszystkich niespodzianek, które je obsługują. Ponieważ forma, w której goście będą odbierać swoje zamówienia, wybrać. Jednak jest to jeden z twoich obowiązków, co rzeczywiście chcą jeść słodkie zwierzęta. Jednak jesteś Würzmeister a tym samym przygotować ostry, słodki lub zbyt gorzką niespodziankę jednemu lub innych klientów!

W grę mobilną Dr. Panda Restauracja 2 znajdziesz w sumie 20 składników, które można użyć w menu. Należą do nich, między innymi jajka, papryka, pomidory, kiwi lub ryby. Nawet tryb wegetariański jest zawarty w grze, dzięki czemu nie trzeba używać składników, które nigdy nie nadejdzie w swoim życiu na talerzu. Czy makaronów, kolorowych sałatek lub pizzy, sushi i zupy - goście są głodni, więc załóżmy czekać zbyt długo i posiekać, smażyć i piec wszystko, co znajduje się między palcami. Tutaj możesz tyle czasu, ile faktycznie potrzeba. Nikt nie stoi za plecami i patrząc niecierpliwie na zegarek. Gdy jedzenie jest gotowe, służysz go do swoich gości i nie pozwolić im z oczu. Ponieważ w tym momencie kicker wchodzi w grę: W zależności od sposobu przygotowania potrawy różnią się reakcje zwierząt odżywiania. Niektórzy ludzie nawet pluje ogniem, gdy zostały przesadzone z krawędzią trochę tam.

Dr. Panda Restauracja 2 jest skierowany przede wszystkim do małych graczy i jest dostępna jako płatna aplikacja w Google Play Store i iTunes App Store. Tak więc, gra komórkowa (iPhone'ach i iPadach) są odtwarzane na urządzeniach z systemem iOS lub Android, system operacyjny.