Stabilny gwiazda


Z tyłu konia wystąpić wiele przygód w stabilnych Star. Ty karmić konia i wziąć udział w konkursach.

Jako fan kudłaty czworonóg przyjdziesz Stabilny gwiazda całkowicie na własny koszt. W tej grze online czekają na Was niezliczone koni i jeden z nich usłyszał na początku ty. Razem ze swoim czworonożnym przyjacielem Państwo wybrać się na wielkich przygodach i sprawdzeniu wszystkich zakątków ogromnym świecie 3D. Aż do 5 poziomu, można korzystać całkowicie za darmo i już dostać w kontakcie z innymi końmi-entuzjastycznych graczy wiele cech gry konnej. Co jeszcze czeka w Star Stable, dowiesz się w tym przyczepa:

Cudowny świat z wieloma wyzwaniami

Zagraj w konia Stajnia zodiaku znaleźć się na wyspie o nazwie Jorvik ponownie. Ośnieżone góry, tajemnicze jaskinie, idylliczne wioski i gęste lasy są na wyspie, aby dowiedzieć się - oczywiście zawsze na grzbiecie konia. Dobrobyt swojego protegowanego jest w Star centrum sceny stabilny. Dzień po dniu, w którym pielęgniarka swoich czworonożnych przyjaciół, tworzysz początek spektaklu rola sam przyjść na swój sposób. Z konia wziąć udział w różnych wyścigach i spróbuj dotrzeć pierwszy do mety. Liczne konkursy czekają na Ciebie w Star Stable, przy odrobinie praktyki i umiejętności rysowania zwycięzcę niego.

Stabilny gwiazda

Z tyłu koń idzie na ekscytujące przygody.

Podczas swojej wyspie obie wziąć na różnych zadań, które robisz sumiennie. Meisterst ci różne wyzwania, które wkrótce być dobrą reputację bezpieczne. Stopniowo zabezpieczyć Cię bardziej stylowe ubrania i szlachetniejszy wyposażenie dla konia. Z regularnych treningów jesteś optymalizacji sprawności i zdolności swojego przyjaciela zwierząt i nadal opanowanie większe wyzwania, które czekają Cię w stabilnych Star. W klubie jeździeckim dołączyć razem z innymi graczami.

Stabilny gwiazda

W każdej pogodzie można liczyć na swojego konia.

StarRider Członkostwo

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji i aspektów gry, potrzebny jest Płatny Członkostwo. Jako tzw StarRider zaakceptowaniu wyzwania grupowych w części erledigst codziennych zleceń i mieć dostęp do areny. W wersji darmowej wy podstawowe funkcje to tylko niektóre dostępne.