gówno


Wyposażone z wychodka z różnych przedmiotów i zarabiać pieniądze jako profesjonalista. Zaczynasz z prostym toalecie w tym artykule ...

Stała szorowanie swoje Klohäuschens swoje spadki energii bardzo szybko w gównie przeglądarki, więc nie należy wykonywać zbędnych czynności czyszczących.

Twoja energia regeneruje, chociaż z czasem, ale jeśli dodatkowe działania czyszczące są zaplanowane, ci, jedyną drogę do apteki. Nie znajdziesz małe środki pomocnicze, takie jak glukoza i kofeiny pigułki, które przynoszą z powrotem szybko na nogi.

Różne poziomy zarządzania

W centrum handlowym kupujesz między innymi odzież, narzędzia, a także środki czystości, które uczynią znacznie swój szorowanie. Aby zmniejszyć liczbę gości, wkrótce nabyć w sklepie drugi przybudówka. Utalentowany WC czystsze mieszać sobie mikstury z maksymalnie pięcioma różnymi środkami czyszczącymi. Wiedza wymagana do tego celu Zali bronić cię do kursów, które oferują Ci grę gówno online.

Warunki pracy w przemyśle do czyszczenia

Na rynku można sprzedać odkurzacz mieszane. Oto tylko niewielki zysk przychodzi podejrzewający sprzątaczka ok, ale po kilku kursach można podjechać swoje ceny z odrobiną szczęścia. Don Kloleone trwa od niepopularnych prac odpłatnie. Więc dać firmie umowy na tankowanie papier toaletowy lub wyślesz Don Kloleone konkurencję dewastować obcego Luxusklos.

Wyjątkiem przypadków, gdy to możliwe

Głowa do przystanku autobusowego, jeśli chcesz zachować na wysypisku przez niedbale wyrzuconych przedmiotów na zewnątrz. Dość często spotkasz tam na pozostałości środków czyszczących, że gówno masz na szczególnie przydatna w grze online.

W sklepie znajdą Państwo wiele obiektów, z którymi można wyposażyć raczej ponury wychodka. Jeśli się dużo zysku w gównie gry przeglądarkowej, można sprzedawać swoje toalety PIT i uczynić klasykę budowach wioskę stacji lub nawet luksusowe toalety dostępne dla odwiedzających.