Purchasing Manager – gra


Żyjemy w czasach recesji. Kto jeszcze chce doprowadzić chorą gospodarkę swojego miasta do kształtu ponownie, to jest teraz w grze przeglądarkowej Managerów Logistyki - robi grę.

Gdzieś pomiędzy grze symulacyjnej gospodarczego i budowania miasta daje możliwość budowania własnej sieci detalicznej ci. Po pierwsze, jesteś patrząc na ciebie na lokalizację swojego pierwszego sklepu. Większe miasta w Niemczech, takich jak Berlin, Monachium, Hamburgu i Kolonii są dostępne. Kto chce rozszerzyć za granicą, ale również ma możliwość zmiany Amsterdamie, Londynie, czy Nowym Jorku.

Zdecydowałeś się na miejscu, można wyszukiwać na rozmyciem mapie wolnego nieruchomości. Po pierwsze, kapitał jest ograniczona, więc należy najpierw zaspokoić mały sklep. Co prawda w towary Purchasing Manager - gra sprzedaży pozostaje całkowicie zależy od ciebie. Całej mapie są hurtownicy, którzy mają wszystkie rodzaje towarów, takich jak żywność, farmaceutyki i urządzeń elektrycznych w ofercie. Kup tanie towary i sprzedają je do odbiorcy Twoich w dobrej cenie o wysokiej marży. Aby upewnić się, że działa z pośpiechu klientów, angażować agencje reklamowe, które zgrabnie do marketingu dla Ciebie. Zarządzanie finansami i zapomnieć nie płacić koszty utrzymania nieruchomości w swoim posiadaniu!

Ważnym aspektem gry jest interakcja z innymi przedsiębiorcami. Każdy budynek na karcie należy do innego gracza z własnych oczekiwań cenowych. Porównanie cen sprzedaży są więc zasadnicze znaczenie dla skutecznego rozwoju. Sprzedają swoje towary do innych graczy, wirtualnego klienta lub organizacje pomocowe. Możliwe są również w celu zwiększenia zysków kombinacje z innymi graczami. banki własny wtórny może być otwierane i administrowane. Gra ciągle twój postęp w porównaniu ścigać się z innymi graczami - można mieć w rankingu menedżerów zakupowych.