Imperium olej


Powody udane imperium wokół upragnionego oleju surowca. Pokazują, że ludzkość słusznie opiera się na paliwach kopalnych. Przynajmniej na chwilę jeszcze ...

Imperium Oil to symulacja ekonomiczna całego oleju. Co jesteś firmą, która działa w jednym z wielu obszarów działalności w szerokim spektrum przemysłu przetwórstwa ropy naftowej.

W swojej branży, trzeba zrobić kilka decyzji, które napędzają firmę. Twoim celem jest zbudowanie prawdziwego imperium biznesu, jak wziąć się stopniowo coraz więcej zadań w zakresie przetwórstwa ropy naftowej i sprzedaży i znaleźć klientów na swoim ekwipunku. Zbrojnie można przeciwników w grze, rzuca wszystkie pozostałe tysiące Imperium kandydatem, sabotować produkcję lub kradzieży technologii.

Tylko idealne połączenie promocji, przetwarzania, sabotażu i działalności wywiadowczej pozwoli Ci ustalić swoje imperium oleju. Aby wesprzeć swoją długą drogę w górę, można współpracować z innymi graczami w grupach. Razem jesteś silniejszy niż inne samotnych wilków. Interakcja z innymi graczami może otworzyło nowe kanały dystrybucji dla Twojego imperium. Kto wie, co uzyskuje się tutaj.

Badania nie wolno zapomnieć! Tylko poprzez ciągłe poprawy transportu i przemysł przetwórczy, to będzie możliwe, aby utrzymać się na rynku szybko. Z laboratorium badawczego, to będzie możliwe, aby dalej paliw lub produkcji nowego sprzętu w swoich fabrykach.

Jeśli chcesz zrealizować pomysł na biznes wokół oleju lub po prostu chciał zepsuć produkcję czarnego złota kiedykolwiek chcesz innego szejków naftowych - tu masz rację.