My Zoo bezpłatny


W My Zoo Free jest potężnym coś się dzieje: Zwierzęta obfity potrzeba żywności i obudowy posiadają razy szorowania.

Goryle, lwy, puszyste koale, pingwiny i stojąc na jednej nodze Flamingi - cute zwierząt, w miarę oka widać! Gra w Zoo Zoo My bezpłatny jesteś dyrektorem zoo i spełniają wszystkie ważne decyzje dotyczące własnego zoo. Więc są różne Obudowy dostępne, które można umieścić jak chcesz w swoim ogrodzie zoologicznym. Nawet myślisz o uroczych stworzeń, które verpflegst na swoim miejscu i zepsucie.

Słodkie zwierzęta będą pod opieką przez ciebie!

Im więcej czworonogów, ptaków, przerażający-robaków i żebrowanych żywo w dużym zoo, tym więcej pracy trzeba. W pstrokacizna grze przeglądarkowej wolnym Zoo Upjers pewno nie iść zbyt szybko, jako zarządca parku zwierząt odpocząć. Są to tylko niektóre przykłady zwierząt, które osłodzić życie codzienne:

  • Króliki, owce, świnie i kozy
  • Zebry, jeżozwierze i surykatki
  • Wielbłądy, krokodyle, słonie i nosorożce
  • Żyrafy, alpaki, mrówników i possums
My Zoo bezpłatny

Kawałek po kawałku jest gigantycznym zoo.

Więcej pieniędzy jest potrzebne!

Oczywiście, trzeba zarabiać pieniądze ze swojej zoo. Dlatego należy zbierać na dopuszczenie wejście i rozładowuje przez odwiedzających zoo. wiele różnych gatunków istnieją w zoo szczęście goście jesteś bezpieczny! Poza tym, to jest zabawa, aby podziwiać wiele różnych, modne wzornictwo, obudowa wraz ze zdrowych mieszkańców. Ponadto, można zaobserwować zawsze czyste. W My Zoo bezpłatnym nie tylko zachować, ale także szlaki dla gości muszą być utrzymywane w czystości. Tutaj również martwić operatorów zoo porządku i mistest najbrudniejszych obudowy w razie potrzeby.

My Zoo bezpłatny

Z Dekoartionen upiększyć swoje zoo.

Na szczęście, twoja praca zostanie nagrodzona w My Zoo bezpłatny: Cute Animals chce być przytulona przez ciebie! Nawet twój Zamówienie stopniowo zapełnia się, dzięki czemu można zaoszczędzić znaczną fortunę, ponownie inwestować w wyjątkowym i pięknym ogrodzie zoologicznym.