Gra na giełdzie


Przeżyj wzloty i upadki na giełdzie w przeglądarce symulacji biznesowej. Zdecydować się na karierę jako makler i zapewnić Ci największe zyski.

w tym gra przeglądarkowa wspinać cię całkowicie na rynku finansowym. Gra na giełdzie to fikcyjna przedstawienie realnej giełdzie, w tym cen i handlu w czasie rzeczywistym. Więc trzeba mieć nie boi się utraty prawdziwych pieniędzy, wszystkie transakcje są symulowane. 1.000 akcje i ETF można wybierać, to oferują szeroką gamę sposobów inwestowania pieniędzy i oczywiście zarobić. Tutaj, nie jesteś ograniczony do DAX we Frankfurcie / Main, a także każdej bezpieczeństwa na świecie jest reprezentowana w grze na giełdzie.

od umiejętności z pieniędzy zależy od tego jak twoja kariera rozwija się jako makler. Dowody nosa do przyszłych zmian i umieścić swój kapitał nie tylko na wzrost zapasów, ale także w spadku papierów wartościowych. Wyniki te są zgodne ze swoimi przewidywaniami, jesteś wkrótce stał się człowiekiem w grze na giełdzie. ale leżysz obok niego, można również wprowadzić straty, niezależnie od tego, w jaki sposób rozwija się rynek akcji jako całości. Na początku pomoże Ci początkowy kapitał, z którym tätigst swoją pierwszą inwestycję i położyć podwaliny pod sukces. Czy miałeś kiedyś odpychane papiery z zyskiem, to wkrótce świeże pieniądze.

Jako zaawansowanym stanie przedsiębiorcy można inne funkcje, takie jak stop loss lub take profit w Gra na giełdzie korzystać. Papiery z Twojego powiernika zostanie sprzedany automatycznie, gdy pewna wstępnie określona cena zostanie osiągnięta. W ten sposób można zapobiec które einfährst do dużych strat lub zysków wziąć automatycznie.