stacja kolejowa


Ciesz się luksusowe życie zamożnego magnata kolejowego. W dworca wspiąć wielkie robić interesy na torze.

Od pierwszych lokomotyw parowych do oleju napędowego i lokomotyw elektrycznych do nowoczesnych pociągów we współczesnych czasach - w telefonach i gra online Train Station fanów kolejowych dostanie ich koszty.

Zabawy dla dzieci i dorosłych

Fascynacja parskanie koni żelaza można znaleźć równie wśród młodych i starych. W linii kolejowej Dworzec grze można oddawać tej pasji do ich treść serca. Niezależnie od tego, jak cichy wielbiciel lub dedykowane kolekcjonerów modeli kolejek nie odgrywa główną rolę. Ale budowa strategów dla skłonność do kolei istotą symulacji ekonomicznej i transportu są rozczarowane coś.

Po całym świecie

W budynku dworca kolejowego można zbudować swój własny dworzec kolejowy, weiterentwickelst ty kawałek po kawałku i ausbaust. Poprzez kontrakty z innych właścicieli firm i handlu wy erwirtschaftest Ci niezbędne środki, aby zacząć jako właściciel kolejowej. Twoje cechy są Państwo wysyłając do całego świata, obok wiatraków, z ośnieżonych szczytów gór lub miejskich kanionach wieżowców. Stal w San Francisco, benzyny do Rio de Janeiro czy Londynu, sam decydujesz gdzie i jak zarabiać.

Diesel lub Maglev?

W budynku dworca kolejowego istnieją cztery rodzaje pociągów: silniki parowe, diesel lokomotyw, pojazdów elektrycznych i magnetycznej lewitacji. W zależności od rodzaju zatrudniania, skorzystać z różnych bonusów, takich jak dodatkowe doświadczenia lub marż, użytkowania. Złoto można zarobić przede wszystkim transportu pasażerów i poczty. Przy wysyłce towarów i produktów, które spełniają umów i mogą rozwijać swoją stację. Jesteś również specjalne wagony są dostępne za pomocą którego można zgarnąć dużo punktów doświadczenia.

Co sprawia, że ​​ten Zugspiel jest różnorodność autentycznych pociągów. Lokalne i międzynarodowe modele z każdej epoce historii kolejowej można znaleźć na swojej drodze na szczyt rankingu. Funkcje, takie jak:

  • VR klasa L Triple
  • Acela CP
  • Klasa BR 50
  • SNCB Class 77

W Trainstaition odpowiednie lokomotywa dla każdego. Gra rozpocznie się Państwo bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub dostać się na aplikację, tabletu iPad i Android urządzeń w każdym sklepie.