Lula Internecie


Zbudować ogromne imperium i podbić swoją konkurencję z rynku patrząc befriedigst pragnienia swoich klientów w Lula Internecie.

Załóż imperium rozrywki dla dorosłych

Lula, wirtualny niemiecki erotyczny gwiazda lat 90. powraca teraz jako gwiazda swojej gry przeglądarkowej samo.

Musisz pomóc jej ten czas, aby zbudować cały erotyczne imperium. Tutaj zaczynają bardzo mały i swój sposób pracy do góry po szczeblach kariery, kawałek po kawałku aż do momentu zrobiłeś milionów dolarów firmę produkcyjnych na czele światowego rynku erotyki.

Krótkie filmy uczynić pieniądze

Na początku piec w symulacja ekonomiczna Lula Online dość małe rolki, dla Twojego kapitału początkowego nie jest bardzo wysoka. Więc włączeniu krótkich filmów lub produkują szybkich spready fotograficznych. Do tego trzeba angażować początkowo aktorek kosztów, które czynią kilku roszczeń, dać im trochę zabawkę w ręku i martwić się o romantycznej atmosferze, aby czuli się komfortowo szybko. Z pierwszym pieniędzy ostatecznie zbudować do profesjonalnego studia fotograficznego i filmowego uruchomienie wysokiej jakości produkcje. Związane strona nie może brakować. Lokalizacja włączony technika tak, że pośpiech nie powoduje awarię serwera.

Zadowolenie płaci

Stopniowo rozszerzyć swoje powierzchnie biurowe i miejsca pracy, a następnie wyposażyć swoich pracowników do korzystania z wyłącznego wyposażenia, czasami poprosić męskich aktorów i zapłacić je zgodnie z ich pracy. Ponadto, należy również zadbać o fizyczne samopoczucie kobiet w Lula Internecie. W zależności skomplikowane produkcje filmowe i bardziej zadowoleni pracownicy są, tym więcej pieniędzy przepłukać filmów i zdjęć do swojego skarbca. Do szczególnie udanych filmów, oczywiście, można uzyskać różne osiągnięcia i pokazać swoją konkurencję gdzie guma spełnia drogę i kto w rzeczywistości rządzi.