szyna naród


Jako fan kolejowej poświęcić siebie w tej grze pięknych cech i kontrolować sieć kolejową, która nie ma sobie równych.

Od czasów rewolucji przemysłowej dzięki zaawansowanym, nowoczesnym świecie: w wolnym symulacji ekonomicznej szyna naród jesteś trenuje od sześciu różnych epok dostępnych. To może być, na przykład silników Diesla, elektryczne lub parowe, że jesteś stale podnosić. Ci erbaust tras i planowanie dystans lokalne i międzymiastowe w celu zaspokojenia klientów biznesowych i pasażerów. Na co czekasz? Przyczepa może? Nie pójdziesz!

Odtwarzanie Rail Nation online i podróż przez historię kolejowy

Twoje ruchy starasz się zwiększyć rentowność w użyciu dla firm transportowych, aby budować sieci kolejowej i będzie badać nowe technologie. Zyski, które einfährst, będzie to zależeć od przewożonych towarów. Od Rail Nation gra MMO w Internecie, będzie pochodzić stosunkowo szybko na swojej drużyny, które z ich firm zarówno konkurentów lub spotykają się ze sobą w przedsiębiorstwie kolejowym. Więc można pracować razem dla sukcesu i konkurować z innymi firmami.

szyna naród

Również silniki parowe krążących w Rail Nation.

Zainwestować swoje punkty badawcze mądry, będzie można poprawić w trakcie swojej kariery swoje ruchy - więc są one szybsze i mogą przenosić znacznie więcej ładunku poza nią. Przykładem są tu jakieś lokomotywy, które można wykorzystać w sześciu różnych okresach gier przeglądarkowych i mobilnych Rail Nation:

  • 1. Era: Schwalbe, osły, Falcon
  • 2. Era: pantera, rysie, słoń
  • 3. Era: Hercules, Morpheus, Ozyrys
  • 4. Era: Apollo, Ares, Posejdon
  • 5. Era: Unicorn, Medusa, Satyr
  • 6. Era: Oger, Olympus, Hydra
szyna naród

Jesteś nowe obszary i stacje budowy.

Dodatkowo, specjalne Bonusloks jak Red Kite, Isis, Valkyre lub tytanu występuje. Jakie towary można zamówić transportierst z punktu A do punktu B, ty decydujesz sam. Między innymi są węgiel, drewno, sprzętu, maszyn i produktów elektronicznych do wyboru. Jest to być szczególnie poszukiwanym towarem, zostaniesz nagrodzony z dużą ilością pieniędzy.

szyna naród

Dalszy rozwój trzymać zawsze w widok!

Pełną parą!

Gra mobilna przeglądarka i ma dynamiczny krajobraz mapę. Zaczynasz w mieście wyboru i martwić się, że sieć kolejowa jest stopniowo podłączony do innych obszarów z wielu zakładów przetwórczych. Jeśli tylko uda, transport towarów jest łukowaty tak dobrze.

jednym z zadań, sporządzić konkretne harmonogramy i planować trasy mądry - po wszystkim szybkość i bezpieczeństwo w handlu towarami są kapitalizowane. Konkurowanie z innymi graczami regularne wyzwania stoją w symulacji w programie. Twoja strefa stacja również rozwijać stopniowo, a ty zurückgreifst łącznie jedenastu budynków.

szyna naród

Pociągiem dzieje się z miejsca na miejsce.

Oprócz fikcyjnej plac zabaw, jest też scenariusz i US przez aktualizację "Parowy nad Europą" scenariusz Europa - grali na realistycznych map. Dwie content aktualizacje były uzupełniane za darmo w Rail Nation: W europejskim scenariuszu dziesięć Regiony walczą o dominację w eksploatacji kolejowej - 50 autentycznych miasta z jego zabytków można zwiedzać. wzrost miejski stoi w bezpośredniej korelacji do sukcesu graczy - którzy są wybrani jako burmistrzów i prezydentów i współrzędnych jako polityk wspólnych projektów.

szyna naród

W Ameryce, można umieścić swoje trasy kontynentalne dla pociągów towarowych.

Scenariusz w USA jest na mapie Stanów Zjednoczonych zamiast oferuje typowe amerykańskie lokomotywy i skupia się na konkurencji pomiędzy firmami na Wschodzie i na Zachodnim Wybrzeżu. Oba scenariusze rozszerzenia gry rail-narodowych, zarówno dla początkujących, jak i weteranów do całkowicie nowych wyzwań.

Rail Nation grać online z przyjaciółmi

Aby nie być sama w ruchu kolejowym, można rozpocząć z przyjaciółmi społeczeństwa. Aktywna pomoc w budowaniu imperium jest więc prawie na pewno już. Burst łoże, na przykład, prawie przed węgla, można dzielić się z bliźnim towarowej proste. Ponadto ze swoimi sojusznikami uda Ci się mieć silną konkurencję za sobą.

szyna naród

Jakie towary, które klienci oczekują?

Twoje umiejętności będziesz w wielu konkursach testu. Tutaj można konkurować z innymi przedsiębiorcami w swoim mieście i nie próbować tylko pieniądze, ale także prestiż czerpać. W ekscytującym finale, w końcu mają szansę wygrać ogólną Zugspiel Rail Nation.