Ostateczna Fantasy VII


Na konsoli i PC, JRPG jest kult. Final Fantasy VII teraz podbił ekrany iPhone i iPad.

18 lat po pierwszym wydaniu RPG Ostateczna Fantasy VII (FF7) tyłu - i jako aplikacja dla smartfonów i tabletów. Ten tytuł był pierwszą grą z serii z elementami 3D i filmików rozległe CG, ale sprawiło, że saga chmura, Tifa i spółka nie stać się jednym z najbardziej znanych i popularnych JRPGs, ale bombastycznego historię Final Fantasy VII.

Bitwa o przyszłość naszej planety

Mega-korporacji Shinra Inc. kontroluje światową produkcję energii Mako, a więc ma moc wszechogarniającej. Niewielka grupa rebeliantów nazywa Avalanche przedstawia z taktyk partyzanckich przeciwko spółce, w wyniku łańcucha zdarzeń powoduje, że ostatecznie doprowadzić do bitwy o samej planecie. Lawiny spust jest najnowszym członkiem Cloud Strife, były żołnierz elitarnej z pamięcią kruchym który zawsze kończy się w konflikcie z jego własnej przeszłości i ten przerabia się przez nią. Spotkasz trupy niezwykłych bohaterów i potężne zaklęcia nurkowania rekreacyjnego z raju Złoty Spodek, jesteś hodowli własną kolekcję rzadkich Chocobos i sprawia, że ​​nawet zgrać w przestrzeni. W tej grze klasyczne fantasy i sci-fi historie spotykają się i mieszają się w fantastycznej walce o świecie, dodanie "epicki" naprawdę zasługuje.

Specyfika aplikacji Final Fantasy VII

W przeciwieństwie do gamepada lub klawiatury kontroli poprzednich wersjach aplikacji Final Fantasy VII ma wirtualnego kontrolera. Ma to tę zaletę, że ekran nie jest objęty. Ponadto, gdyby gra komórkowa opracowano specjalne funkcje, które pozwalają, na przykład, aby zapobiec przypadkowych spotkań automatycznie. można za pomocą innej funkcji wznieść się w jednej chwili do potężnego wojownika.