Gra Elements


Ustal sobie swój los i stają się legendarne bronie Schwinger, burmistrz lub właściciela domu. W starożytnym Egipcie, to wiele przygód i wyzwań spodziewać.

Na długo przed nadburć stali i betonu ukształtowały oblicze planety, opracowany na Nilu, cywilizacji, pełne życia. W czasie pierwszej dynastii, kiedy powstały pierwsze miasta i odważny przedsiębiorca kupujący pola i rozliczane potężną rzekę, nawet podróż zaczyna się od Gra Elements. Poznasz inne przygód i bohaterów, ale także wykwalifikowanych rzemieślników i myśliwych. Twoim zadaniem w tej wolnej grywalnych gra przeglądarkowa jest prosta: Znajdź swoje przeznaczenie!

Do tego jesteś w starożytnym Egipcie wielu możliwości. Zostań mistrzem w zawodzie, konstruować własne budynki i kupić ci niezbędne, by odnieść sukces. Rozwijanie takich jak nowe bronie zazdrościć ci innych graczy. W kilku regionach znajdziesz wiele okazji, aby umieścić swoją odwagę i ambicję do testu. dołączyć w mieście, można łatwo od teraz jako obywateli poprzez Game of Elements poruszać, a może nawet jeden akt dzień jako burmistrza. Jeśli chcesz, ale nie złożyć do ciebie, jesteś wolny, aby wyznaczyć sobie miasto i ustalić zasady wszyscy żyć razem. Z błogosławieństwem bogów znajdziesz wystarczająco dużo sojuszników, wyrósł Twojego miasta i sprawdził się w nadchodzącym konflikcie.

Możesz zalogować się, jak rozpocząć poszukiwania legendarnych skarbów i zdobyć go z legendarnych broni szacunek innych graczy. W turniejach, pokazać to, co jest w was, ale również w zwalczaniu wrogich miast utrzymując chłodną głową. W ten sposób, być może można być najpotężniejszą osobą w Egipcie.