Bleach Internecie


Rzucać swój czarny płaszcz nad i walczyć u boku Ichigo przed ciemnym działki przez Soul Society.

Równolegle do działania skutecznego anime i mangi Państwo nurkować w Bleach online w świecie Shinigami - Totengötter- i nieprzyjemnych duchów - Pustych - jeden. 1000 lat temu stałeś się potężny Shinigami, ciężko ranny i uratowany przez kapitana dowódca Yamamoto. Jednak trzeba w gra przeglądarkowa stracił wszystkie swoje wspomnienia i teraz chcesz, aby dowiedzieć się, kim jesteś. W trakcie tej podróży nauczysz się w świecie ludzi Ichigo i jego przyjaciele wiedzą. Właśnie wtedy, gdy masz innego ci pokazać ciemne machinacje Aizena ich efektu. Tak, że zło nie zna świat, trzeba grać przeciwko niemu i jego sługusów razem.

Przed może jednak rzucić się do walki, ważne jest stworzenie odpowiedniego charakteru do ciebie. Masz do wyboru trzy płci żeńskiej i męskiej figury prefabrykowanych. Dodatkowo można wybrać pomiędzy trzema klasami Kido, Spirit Blade i Blade duch. Ale zapoznania się z opisem dobrze, ponieważ właściwości i cechy klas są różne dla kobiet i mężczyzn. Niestety, nie można podać nazwę swojej postaci, ale wybierać spośród przypadkowo wygenerowany. Zdecydowałeś się na nazwę, jest również dzieje się równocześnie z pierwszych questów.

Twoim zadaniem w grze przeglądarki Bleach Online jest zazwyczaj walczyć złych potworów i innych przeciwników. Przed walką wybrać lokalizację swoich wojowników - z czasem będzie więcej - a następnie walnąć wesoło na zły facet dookoła. Tutaj trzeba mieć mocne i słabe strony swoich bohaterów znamy dobrze, tak, że na czele również Vanguard, że zbiornik jest mieć lub wsparcie, które spadają z wielu uszkodzenia natychmiast. Ten ostatni upewnić wolisz do tyłu iw środku najlepszego Aussault, który chroniony przez Vanguard, wiele może zadawać obrażenia. W bitwach turowych następnie spojrzeć na przyjęcie jako swoją taktyka działa. Dobry skład zespołu jest w Bleach Internecie nakrętki i śruby, aby przejść jako zwycięzca walki.