Echo Duszy


Dodaj „ty niezliczoną ilość zadań, które czekają Cię w MMORPG Echo Duszy i zbadać fantastyczny świat ...

Im więcej masz do czynienia ze swoim charakterem, tym więcej umiejętności swojego bohatera poprawić. Pomocne w was jest unikalny system dusza, która pozwala doskonalić stale do umiejętności swojej postaci. To jest bardzo potrzebne, bo prędzej czy później dojdzie do pierwszego szamotaninie PVP, który jest zapewnić skarb dla ciebie wyłącznie na swoje umiejętności ankommt.Gefallene przeciwnik jest, bo to ich dusze Ci zebranie, w końcu wykorzystuje do swoich celów. Tutaj należy być w za dużo akcji, za oba scenariusze PvE i PvP określić w ten free-to-play MMORPG Twojego codziennego życia.

Ale jeden po drugim: o charakterze docelowym Państwo wyruszyć w fantastyczną podróż. Sześć różnych klas robisz wyboru. Która klasa ty przez początek, to oczywiście zależy od Ciebie:

  • wojownik
  • leśniczy
  • łajdak
  • opiekun
  • Mage
  • okultysta

Samotny wilk lub w zespole?

Samodzielnie lub wspólnie z innymi graczami Ci zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, które zostały przygotowane dla was twórców. Najpóźniej w lochach grupy liczy się praca zespołowa, jak istnieją w Echo Duszy żadna klasa uzdrowienie! Z sojuszniczych graczy i sprytnego planu to nadal będzie łatwo można dostać w lochach dobrze i iść z dala grubsze drapieżnych. przenieść wiele można w tym MMORPG choć tylko z domowego komputera. Ale na "Echo Duszy"-Companion aplikacja powiedzie cię w każdej chwili iz dowolnego miejsca, aby komunikować się z gildiami. Ogólnie rzecz biorąc, można oczekiwać EOS ponad 1600 unikalnych questów - tak, że nie jest tak niezliczoną ilość zadań, które robisz w świecie gry. Czy jesteś na to sam, iść z wierzchowca lub z innymi graczami.

Fantazja świat gry został stworzony przez zespół programistów, który pracował na popularnym MMORPG Lineage sekundę Echo Duszy jest dostępny jako gra PC w niemieckiej wersji językowej.