Razem Dominacja


Po wojnie nuklearnej, życie ludzi zmieniło się na zawsze. Niezliczone sektory walczą o supremację w Total Domination.

Jako dowódca tych sektorach jesteś odpowiedzialny za ludzi, którzy mieszkają w nim. Twoim zadaniem w Total Domination jest po pierwsze, aby rozwijać swój sektor i chronić je przed wrogami. Zrobisz to tylko z potężną armię i solidną obronę, że możliwość powiększenia stopniowo i modernisierst.

Później w grze jest następnie dostarczenie przeciwstawnych sił na ich własnym terytorium, a na ich miejscu. Niezbędnych surowców, takich jak tytan, uranu i sprawdzeniu nieużytki swoim sektorze. Pola specjalne zasobów dostarczyć cennych materiałów, z których budować swoją przyszłość królestwa i fundusze na operacje wojskowe biorąc. Należy jednak pamiętać o wszystkich tych, zawsze, że sukces w wojnie to nie wszystko! Handel jest ważnym elementem gra online Razem Dominacja poruszać jeszcze szybciej do celu. w związku z tym nie słyszał nadwyżka, ale do zasobów walutowych wobec rzeczy, które trzeba tylko jeden.

Modern Warfare jako klucz do zwycięstwa

Technologie to kolejny klucz do sukcesu w grze on-line dominacji. Nowa wiedza pozwoli Ci budować bardziej nowoczesne budynki oraz rekrutacji jeszcze bardziej potężne jednostki. Tak długo, jak nie zaniedbać swoje badania, można mieć pewność, że nie pozostały w tyle w wyścigu o postępie ty. Otrzymasz niezbędne technologie dla modułów w regularnych odstępach czasu. Chce iść do przodu, nawet szybciej, należy spojrzeć na czarnym rynku lub handlu rzut z innymi dowódcami wypatrywać modułu okazja. Widzisz, ostatni, ale nie najmniej ważne jest w post-apokaliptycznym świecie Razem Dominacja wiedząc, sojuszników i partnerów na boku.