Shell Shock żywo


Wraz z sojusznikami nie bombardować przeciwnika w darmowe gry online Shell Shock żyć i zebrać jak najwięcej punktów.

Free-to-play gra tank Shell Shock żywo Jest to gra multiplayer, gdzie można konkurować z innymi graczami przeciwko przeciwnej drużyny. Aby wziąć udział w grze, nie musisz się zarejestrować, ale można przyłączyć bezpośrednio do meczu z konta gościa. Można walczyć z pojedynku lub dochodzić samemu w zespole do sześciu członków. Każda partia jest przydzielony pokój, który można po prostu wejść. W której każdy czeka na ciebie inną mapę. Jeśli nie podoba mi się podział na grupy lub wolisz zaprojektować kartę, można przejść do Shell Shock Live, alternatywnie sama gra otwartą.

Szybka akcja multiplayer w Shell Shock Live,

Członkowie zespołów naprzeciw siebie w Shell Shock Live. Twoim zadaniem jest zebrać jak najwięcej punktów dla swojej grupy. Zrobisz to przez uruchomieniu ataki jak najdokładniej i spotkać wielu wrogów jednym uderzeniem. zbiornik z klawiszy A i D do przodu i można wrócić i udawać, ze myszy na linii ognia. W dolnej części ekranu, wybrać kul. A kaktus-bomba jest podzielony na kilka mniejszych i zwiększa szanse, że będzie można spotkać przeciwnika, podczas gdy strajk wystrzeliwuje wiele małych kulek, że grunty w rzędzie i eksplodować natychmiast.

Shell Shock żywo

Stoisz swoich przeciwników na różnych mapach.

Po ukierunkowane, naciskając spację i patrzeć jak czołgi zostanie zbombardowany. Zbyt dużo czasu na myślenie i cele masz w Shell Shock Live, ale nie dlatego, że w ciągu 20 sekund trzeba uruchomić pociąg. Potem kolej na następnego gracza. Jeśli strzał w Shell Shock Live, pójdzie źle, to blow wielkie dziury w ziemi, które wpływają na okoliczności strzeleckie. Kiedykolwiek strzelać wroga, otrzymasz punkty. Na górze ekranu można zobaczyć ile rund. Zespół z największą liczbą punktów na koniec rundy wygrywa końcowych.